Чим вигідна співпраця з SEO компанією і як вибрати СEO компанію - luxsite

SEO просування сайту – серйозне завдання, яке можна довірити фрілансеру або ж найняти штатного працівника. Але пошук хорошого фрілансера займе чимало часу, а штатний співробітник обійдеться вам досить дорого. Іншим, більш вигідним, варіантом буде звернення в seo-компанію.

Чому це вигідно?

 1. Seo-компанії просування сайтівДосвід компанії.
  Компанія, що працює на ринку послуг оптимізації та просування сайтів, однозначно має багатий досвід розкрутки бізнес-сайтів з різних ніш. Крім того, такі компанії знають все про алгоритми роботи пошукових систем, які постійно ускладнюються, і можуть розробити дійсно ефективну стратегію.
 2. Важливі зв’язку.
  Кожна професійна сео-компанія має базу контактів різних тематичних ресурсів, необхідних для просування сайту. Таку базу можна, звичайно, спробувати зібрати самому, але це займає багато часу. Результат буде значно швидше, якщо база контактів вже в наявності.
 3. Знання та навички.
  Для того щоб просунути сайт в пошуковій системі необхідно мати певні знання і навички. Наприклад, потрібно вміти аналізувати роботу конкурентів, знати, а що звертати увагу, знати принципи внутрішньої і зовнішньої оптимізації і вміти проводити аналітику роботи сайту.
 4. Вартість робіт.
  Замовити просування сайту в професійній фірмі вигідно з фінансової сторони, так як вам не доведеться платити за програмне забезпечення для штатного фахівця. Крім того, штатного співробітника необхідно буде забезпечити робочим місцем і достатньою кількістю роботи. Як показує практика – це нерентабельно.
 5. Можливість варіювати бюджет.
  Штатному співробітникові доведеться платити ставку, а якщо ви довірите просування сайту seo-компанії, то будете мати можливість варіювати бюджет, якщо у вас виникнуть труднощі. При цьому процес розкрутки сайту не зупинятиметься і ви продовжите отримувати результати його роботи.
 6. Розкрутка масштабних проектів.
  Якщо ваш сайт має дуже високу відвідуваність і для підтримки вам потрібно цілий відділ співробітників, яких треба забезпечити технікою, робочим місцем та необхідними програмами, то простіше буде довірити розкрутку сайту професійної компанії.
 7. Необхідність проводити аналітику.
  SEO розкрутка сайту вимагає постійної аналітики і вдосконалення стратегії, так як алгоритм індексації сайтів пошуковими системами весь час змінюється і посилюється.
 8. Інші фахівці.
  В процесі розкрутки сайту може з’ясуватися, що необхідні послуги таких фахівців, як дизайнер або програміст. Замовляючи послуги просування сайту в компанії, ви позбавляєте себе від потреби шукати кожного фахівця окремо.
 9. Стратегічні рішення.
  Компанія, яка вже вела подібні проекти напевно має в запасі кілька стратегічних рішень, заснованих на минулому досвіді і, можливо, помилки.
  Фахівці всіх напрямів.
 10. В SEO компаніях зазвичай працюють не тільки фахівці з просування, а й маркетологи, фахівці з контекстної реклами і соціальних мереж. Всі фахівці, що працюють в компаніях, постійно підвищують свою кваліфікацію і навчаються. Якщо ви вирішите найняти фахівців в штат, то турбота про їх навчанні ляже на ваші плечі.
 11. База ресурсів.
  У професійній компанії обов’язково є напрацьована база ресурсів, з яких можна отримувати якісні зворотні посилання. Це дуже важливий фактор для просування.
 12. сео компаніяОсобистий інтерес.
  SEO-компанія має особистий інтерес в успішному просуванні вашого сайту. Це не просто приносить прибуток, але і покращує імідж компанії. Для будь-якого фахівця якісно виконана робота і помітний результат – це найкраща реклама.

Рішення, звичайно ж, за вами. Але той факт, що команда досвідчених фахівців обійдеться вам дешевше, ніж пара штатних співробітників, не можна обійти стороною.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"