Інформація про компанію LuxSite | Київ, Україна

Нас поєднує бажання робити
тільки найкраще

Основні принципи діяльності команди LuxSite – це професіоналізм, орієнтованість на результат для клієнта, великий досвід і компетентність співробітників, комплексний підхід до вирішення завдань бізнесу в онлайні, застосування інноваційних технологій, чесність, відповідальність і відкритість. Саме дотримання цих принципів робить компанію LuxSite успішною.

Наш девіз: "Ми завжди виконуємо те, що обіцяємо. А обіцяємо тільки те, що точно можемо виконати".

Ми готові допомогти створити якісний сайт або лендінг, який стане запорукою успішної роботи і процвітання бізнесу. Ми готові просувати цей сайт у всіх каналах інтернет-маркетингу. Вам не потрібно шукати десяток різних підрядників, ми можемо виконати весь комплекс робіт по просуванню "під ключ".

Команда LuxSite має досвід роботи як з традиційним бізнесом (торгові і виробничі компанії, сфера послуг, інтернет-магазини) причому в висококонкурентних нішах, так і з інфобізнесом, який вимагає абсолютно іншого підходу.

Команда

Ми знаємо, що ключ до успіху -
сильна команда

Дізнатися більше про нас

Працюємо по всьому світу!
Ми співпрацюємо з США,
Австралією,
Канадою,
Казахстаном

Відгуки клієнтів

Дізнайтеся, що говорять підприємці,
яким ми допомогли

Наталія Власенко

Засновниця компанії "Зоодом Бегемот"

У певний момент ми зрозуміли, що зупинилися в розвитку і почали топтатися на місці. І спроби зрушити з нього були марними. Реклама не працювала, хоча була досить різноманітною. Дуже підкупила чесність LuxSite. Вони роблять те, про що говорять. За півроку ми збільшили свій прибуток майже вдвічі.

Ігор Копеляс

Директор ТОВ “Інноваційні сервісні рішення”

У якийсь момент ми просто перестали розвиватися. Нові клієнти, фактично, перестали до нас приходити. Ми звернулися в LuxSite і ситуацію вдалося змінити в кращу сторону. У них завжди чіткі терміни виконання робіт. Через кілька місяців співпраці обороти нашої компанії почали зростати, а за рік збільшилися втричі.

Сергій Нещенко

СЕО «Люкс Вікна»

Мене не влаштовувала співпраця з великою кількістю компаній. Хотілося отримати повний комплекс послуг в одному місці. Від створення сайту до виведення його в ТОП-3 по Києву. У нас не було часу на експерименти. Хлопці дали гарантію, що ми опинимося в ТОПі і виконали її. Ми вже 10 років в ТОПі Google. Рекомендую LuxSite!

Андрій Шпетний

Директор «МІСТО ДВЕРЕЙ»

Щирі слова подяки команді компанії LuxSite. Ми задоволені спільною роботою. Всі наші побажання і прохання ніколи не залишалися без уваги. Команда створила для нас якісний сайт, а зараз займається його просуванням. Без зайвих слів – ми у ТОПі вже тривалий час. Тому спасибі вам за сумлінне ставлення до своєї роботи, за професійність. Впевнений, що це не останній успішно реалізований з вами проект.

Олег Кавуніченко

Директор “Міленіум концепт”

Ми надаємо перевагу тривалій співпраці, тому обираємо надійні компанії, яким можна довіряти. Такою компанією є LuxSite. Ми працюємо понад три роки, протягом яких компанія показала високу професійність та вміння чітко виконувати поставлені задачі. LuxSite повністю закриває всі питання, пов’язані з інтеграцією нашого бізнесу в Інтернеті. А це величезний плюс для нас.

Юрій Заболотний

Директор “Solo Dveri”

Магазин “Соло двері” висловлює подяку компанії LuxSite за високий рівень професійності в роботі. Ми дуже радіємо тому, що зустріли вас на нашому шляху. Завдяки вашому великому досвіду та компетентності нам вдалося грамотно використати можливості нашого сайту. Ми дуже цінуємо нашу співпрацю, вважаємо вас надійною компанією, якій ми спокійно довіряємо наш сайт, а отже, і наш бізнес загалом.

Марина Аракчеєва

директор департаменту маркетингу та продажів “Avis”

Компанія з іноземними інвестиціями «ВІП-РЕНТ» команді LuxSite за тривалу й плідну співпрацю. За два роки роботи спеціалісти компанії показали високий рівень компетентності, якісно здійснюють інтеграцію нашого сайту в Інтернет і забезпечують підтримку, створюючи сайти-візитівки та консультуючи наших менеджерів.

1/1

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116