Створення сайту на ASP.NET MVC - Замовити розробку сайту на ASP.NET MVC від ЛюксСайт

Що таке ASP.NET MVC?

ASP.NET MVC – це фреймоворк для розробки веб-проектів, які народився в компанії Microsoft, але надалі перейшов в категорію проектів із відкритим вихідним кодом.

Розробка на ASP.NET MVC зазвичай ведеться з використанням мови C#, що дає можливість використовувати всю міць .NET Framework, зокрема асинхронність, багатопотоковість, планувальники тощо, а також використовувати величезну кількість готових бібліотек і рішень із публічних репозиторіїв, наприклад, Nuget тощо.

Інфраструктура ASP.NET MVC генерує ясний код і відповідає стандартам розмітки, в результаті цього сторінки сайту виходять компактними та швидкісними.

Особливості ASP.NET MVC

Головні відмінності та переваги фреймворка полягають в можливості швидкої розробки складних проектів, відсутності будь-яких обмежень у виборі СУБД, у побудові будь-якої бізнес-логіки сайту, правилах роутингу тощо. Архітектурно фреймворк передбачає поділ відповідальності між різними частинами проекту – фронтенд, бекенд, БД, що дає можливість ефективно використовувати командну розробку й отримувати на виході проект з якісним кодом, який згодом легко підтримувати та розвивати.

Для хостингу сайтів на ASP.NET MVC слід використовувати хостинги на базі Windows або хмарну платформу Microsoft Azure.

Можливості ASP.NET MVC

ASP.NET MVC не обмежений у виборі СУБД для сайту – працює з будь-якою версією MSSQL, MySQL, Postgres, Oracle тощо. Потужна мова бекенда C# і необмежені можливості .NET Framework дозволяють будувати внутрішню нестандартну логіку будь-якої складності. Мова HTML-розмітки Razor дозволяє будувати та гнучко наповнювати сторінки будь-яким набором даних і форм управління, витримуючи ідеологію мінімалізму та можливості гнучкої кастомізації.
Мова C# є компільованою мовою, що дає помітний приріст в продуктивності сайту.

Фреймворк має вбудований інтерфейс WebAPI, який використовується для розробки гнучких RESTfull API, на базі яких будуються розподілені додатки й інтеграції зовнішніх додатків з сайтом.

У яких випадках варто використовувати ASP.NET MVC

На вибір цієї платформи слід звернути увагу, якщо:

  • на сайті використовується спеціальна логіка та нестандартні форми управління;
  • потрібна висока швидкодія;
  • потрібна швидка розробка з використанням командного підходу;
  • можливість необмеженого розширення нестандартних можливостей сайту.

Обслуговування сайтів на ASP.NET MVC

ASP.NET MVC не вимогливий до кваліфікації програмістів. Водночас обслуговування з боку менеджерів і продавців не вимагає додаткового навчання.

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116