МИ представники
BLOG

Блог компанії Luxsite

03.12.2018

Що таке просування сайту по трафіку?

Є два основних типи просування – по позиціях і по трафіку. Сьогодні багато клієнтів не так самозабутньо прагнуть до перших рядках по позиціях в Google, а звертають увагу, в першу чергу, на пошуковий трафік на свій ресурс. Обидва підходи до розкручування – ефективні, відрізняються вони обсягом роботи і ключовими показниками ефективності. У позиційному просуванні – це позиція у видачі, в просуванні по трафіку – наведений на сайт пошуковий трафік.

03.12.2018

Як збільшити продажі в інтернеті: 4 перевірених способу

Конкуренція в сфері e-commerce стає дедалі більше. Залучати відвідувачів саме в ваш інтернет-магазин з кожним днем стає все складніше. Сьогодні ми ще раз нагадаємо про 4 перевірених способах, як збільшити продажі в інтернеті: SEO, контекстна реклама, робота з агрегаторами, SMM.

03.12.2018

Як працює локальне SEO-просування, і чому вам потрібно їм займатися

Локальне SEO-просування використовують для сайтів, які тісно зав’язані під якусь регіональну область. Косметологи в Києві, дантисти в Броварах, кур’єри в Вінниці – local SEO актуально для багатьох бізнесів. Цей вид просування показує хороші результати і в великих мегаполісах, і в невеликих містах. Це ефективна тактика оптимізації, яка при правильному підході дозволить вам зайняти топові позиції в певній територіальній області.