Krisstel – LuxSite
 • Клієнт

  Krisstel

 • Тип робіт

  Контекстна реклама

  Брендинг

 • Технології

  Google Ads

Завдання клієнта

Брендинг

Регіон: Україна

Тривалість кампанії: : 5 місяців (липень 2019 – грудень 2019… до сьогодні)

Особливості/складнощі:

 • Дизайнерський одяг – не для широкого кола споживачів.
 • Цільова аудиторія – жінки з доходом середнім і вище середнього.

Рішення:

Налаштована банерна реклама в Медійній мережі, в якій задіяли всі можливі види оголошень: адаптивні, графічні, лайтбокси. Також використовували банери формату * GIF, графічні банери різних розмірів і різні тексти в адаптивних оголошеннях з метою визначень більш ефективних.
Як таргетинг вибрали: ключові слова, теми, інтереси, зацікавлених покупців і схожі аудиторії.
Налаштований ремаркетинг на категорії сайту; на відвідувачів, які поклали товар у кошик але не здійснили покупки; на тих, хто здійснив конверсію або покупку. Також для ремаркетингу використовувалася аудиторія відвідувачів, які досягли “Розумної цілі” в Google Analytics (в аудиторію включені користувачі сайту, яких система розцінила, як тих, хто виконав “дії” на сайті, які з більшою ймовірністю призведуть до конверсії).
З другого місяця роботи було проведено налаштування кампанії динамічного ремаркетингу.

Результат:

За результатами першого місяця роботи рекламних кампаній отримано 1 778 766 показів рекламних банерів, з них ми отримали 11 прямих конверсій і 3 транзакції.

Якщо порівнювати загальну кількість конверсій з різних джерел трафіку з попереднім періодом, отримали такі результати: загальна кількість конверсій зросла на 102%, коефіцієнтом конверсії цілі для всіх користувачів – 36%, а загальна кількість транзакцій зросла на 214% з коефіцієнтом транзакцій для всіх користувачів – 61%

 

У найактивніший період роботи реклами оголошення були показані 1 234 371 разів, з них ми отримали 42 конверсії, коефіцієнт яких для платного трафіку, в порівнянні з першим місяцем роботи кампаній, виріс на 154% і 4 транзакції, коефіцієнт яких виріс на 24%.

 

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Інші наші роботи

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116