Іцхак Пінтосевич – Мегатренінг – LuxSite
 • Клієнт

  Isaac Pintosevich Systems

 • Тип робіт

  Дизайн
  Розробка
  Таргетингова реклама
  Контекстна реклама
  SMM + PR

Завдання клієнта

Прорекламувати масштабний живий захід за допомогою всіх інструментів інтернет-маркетингу та зібрати 4000 людей у Палаці спорту 3-4 лютого 2019 року.

 

Аналіз

Ми проаналізували ті ресурси, які були в замовника на момент початку робіт, порівняли з тим, що роблять конкуренти. Було ухвалено рішення відійти від традиційного стилю лендінгів, що продають, і задати новий стандарт упаковки подібних заходів. Ми тричі переробляли дизайн, перш ніж відчули, що потрапили в ціль!

Також ми розробили весь план просування. Від таргетингової та контекстної реклами до PR-активностей.

Дизайн

Наша команда повністю поміняла стиль Мегатренінга, розробила дизайн-концепт з нуля і зробила лендінг стильним і суперсучасним.

Розробка

Верстка + адаптив. Інтеграція з CRM, сервісом розсилок, платіжними системами. Техпідтримка.

Таргетинг і контекст

Наша команда налаштовувала таргетовану рекламу заходу в Facebook і Instagram. Завдяки грамотно налаштованій рекламі ми продали понад 4000 квитків до Палацу Спорту на Мегатренінг.

Нашу рекламу побачило близько 2,5 млн людей.

Також ми налаштовували контекстну рекламу в GoogleAds. Найдешевші ліди були саме звідти, хоч їх було і менше, ніж з Facebook.

SMM

Наш фахівець вів соціальні мережі IPS і регулярно публікував пости про Мегатренінг як у Facebook, так і в Instagram (стрічка, stories). Досить велику кількість квитків продали з органічних постів у соціальних мережах.

Також ми вели PR заходів, проводили e-mail розсилки. Була розроблена і реалізована маркетинг-стратегія просування заходу «під ключ».

Результат

Ми перевиконали план як за кількістю залучених людей (понад 5300 осіб у Палаці спорту на Мегатренінгу 2019), так і за оборотом, не вийшовши за рамки запланованого ліміту витрат.

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Інші наші роботи

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116