Wolf skill online – LuxSite
 • Клієнт

  Ілля Вовк – Wolf skill online

 • Тип робіт

  Таргетингова реклама

  Веб-аналітика

  Дизайн

  Копірайтинг

 • Технології

  HTML5, CSS, Gulp

Завдання клієнта

Прорекламувати серію онлайн-запусків навчальних продуктів.

Розробка:

Аналіз:

Ми проаналізували продукт клієнта, порівняли з конкурентами, визначили цільову аудиторію та сегментували її. Поставили завдання на копірайтинг і дизайн з урахуванням особливостей кожного сегмента.

Тарегтингова реклама:

Ми налаштовували таргетингову рекламу в Facebook і Instagram для трьох запусків Іллі Вовка поспіль. Перший запуск був особливо вдалим. Попри всі технічні збої, які виникали не з нашої вини, ми змогли вписатися в задані KPI та дали достатній обсяг трафіку високої якості.

Веб-аналітика:

Наші фахівці підхопили проект в інших підрядників і змогли оперативно, а найважливіше – грамотно, налаштувати відстеження лідів, які заходили через сервіси TextBack і LeeLoo.ai

Копірайтинг:

Наші копірайтери писали тексти під кожен сегмент цільової аудиторії, експериментуючи зі стилем і величиною оголошення, це показало чудовий результат в розрізі ціни за лід.

Дизайн:

Ми розробили безліч банерів під різні плейсменти, які використовували в таргетинговій рекламі.

Результат

Ми виконали взяті на себе зобов’язання, змогли дати хороший обсяг трафіку без втрати якості. Під час першого запуску ми утримали ціну за лід в рамках KPI й отримали відмінний відсоток в продажі з вебінару.

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Інші наші роботи

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116