Послуги копірайтингу і рерайта - Замовити статтю для сайту в Києві і Україні, ціни

Контент вирішує все. Прийміть цей факт і створюйте тільки якісну інформацію/

Перед користувачем стоїть запитання – купити у вас або в іншому місці?.. 95% людей вивчають контент на сайті, перш ніж перейти на етап покупок. Що це означає для вашої компанії? Контент повинен бути якісним і цікавим. Він повинен допомагати продажам. Ви можете написати всі тексти для сайту самостійно або доручити це завдання своєму найвідповідальнішому і «красномовному» менеджеру – але краще, щоб кожен займався своєю справою! Довірте контент і копірайтинг професіоналам – замовте послуги копірайтингу в компанії “LuxSite”.

Що ми робимо

 • Написання текстів, що продають
  Створюємо рекламні іміджеві тексти, які пишуться один раз, а працюють на вас протягом тривалого часу. Наші тексти мотивують купити та закохують у вашу компанію, продукт або послугу.
 • Розробка контент-стратегії
  До генерації контенту потрібно підходити комплексно. Грамотна контент-стратегія враховує ваші цілі та завдання, але водночас не перевантажує клієнтів виключно рекламними матеріалами. Контент-стратегія – це баланс між користю і продажами. Це про контент і його ефективну дистрибуцію.
 • Написання статей на замовлення
  Інформаційні, розважальні, новинні матеріали, сторітеллінг, гайди та мануали, огляди, рекомендації – ми пишемо цікаві корисні для користувача статті та оптимізуємо їх під пошукові запити. На різних мовах і для різних тематик.
 • Тексти для email-розсилок
  Так, email-розсилка не вмерла. І так – вона прекрасно працює. Ми напишемо найкращі тексти для ваших листів, а ще – красиво і стильно все зверстаємо, відправимо вашим улюбленим клієнтам і проаналізуємо результати.

Наш підхід до роботи з текстами

 • Перед написанням статей на замовлення ми аналізуємо запит клієнта (якщо ви вирішили замовити статтю для сайту, вам доведеться заповнити бриф і дати нам вихідну інформацію – без цього нікуди), бізнес, нішу, конкурентне середовище;
 • Вивчаємо цільову аудиторію (автор повинен розуміти, для кого він пише, текст «в нікуди» принесе такий же «ніякий» результат);
 • Збираємо семантику, плануємо структуру тексту, прописуємо ТЗ, обговорюємо дедлайн на копірайт і рерайт;
 • Створюємо класний текст і затверджуємо його з вами. Ви задоволені – ми задоволені, текст відправляється вашим або нашим фахівцям для подальшої роботи.

Наші правила

Читабельність

Тексти на замовлення повинні бути читабельними – корисними і цікавими. На першому місці – оптимізація під користувача, а вже потім – під пошукові системи.

Унікальність

100% унікальний контент з мінімумом води і спаму, оптимізований під поточні вимоги пошукових систем.

Продумана структура і грамотність

Ми самі страшенно не любимо тексти з орфографічними, пунктуаційними помилками і «плутаниною» в структурі. І завзято бережемо від них своїх клієнтів.

Ціни на копірайтинг залежать від обсягу, тематики та технічних вимог до тексту. Ми сформуємо індивідуальну пропозицію, коли дізнаємося, якої мети вам потрібно досягти за допомогою текстів.

Хочете замовити копірайтинг в Києві та Україні? Давайте обговоримо вашу задачу.

 

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116