Google My Business: як безкоштовно потрапити в топ Гугл? – LuxSite

Уявіть собі, що поруч зі сніпетом вашої компанії користувач побачить гарну іконку з фото й описом бренду, контактними телефонами, відміткою про місцеперебування офісу на карті. Google My Business – один із найпростіших і найбільш доступних способів інтернет-просування бізнесу. Це безкоштовний сервіс, який дозволяє показувати інформацію про вашу компанію в Пошуку, Картах та інших сервісах Гугла. Google My Business – що це, і чому вам варто використовувати цей інструмент, розбираємося разом.

Можливості Гугл Мій Бізнес

Google My Business

«Мій бізнес» в Гугл істотно полегшить вам процес пошуку клієнтів. За статистикою Google, зареєстровані в «Мій бізнес» компанії отримують на 42% більше запитів у Google Картах, а відвідуваність їхнього сайту зростає на 35%. Які ж можливості дає цей інструмент?

1. Поруч зі сніпетом компанії буде розміщена іконка з контактами та фото. Користувачі зможуть залишати відгуки прямо під нею, а підприємець – відповідати на них.

2. Поява на Гугл-картах. Підприємець може опублікувати дані про себе в «Мій бізнес», після чого клієнти легко знайдуть інформацію про місцеперебування його компанії в Гугл-картах. До того ж, користувач побачить в результатах пошуку не тільки сніпет компанії, але й карту з зазначеним на ній розташування фірми! Але і це ще не все. Якщо клієнт захоче дізнатися, які заклади та магазини перебувають поруч з ним або в його кварталі, одразу ж побачить на карті позначки компаній, зареєстрованих в «Мій бізнес».

3. Google My Business – це додаткова можливість для моніторингу статистики, зокрема кількості переходів на сайт і дзвінків, здійснених за вказаними в пошуку або на Гугл Картах контактами. Через сервіс можна також стежити за популярністю контенту компанії в YouTube та розміщувати рекламу на AdWords Express.

4. Використовуючи акаунт у бізнес-кабінеті системи, можна відправляти повідомлення та навіть робити відеодзвінки. Клієнти зможуть дзвонити фірмі навіть через браузер.

Гугл Мій бізнес – це ручний інструмент, який при грамотному підході дозволяє без якихось фінансових вливань потрапити на першу сторінку органічної видачі Гугл. Завдяки цьому інструменту навіть невеликі фірми, які не представлені в інтернеті, зможуть спілкуватися зі своєю аудиторією, отримувати відгуки та підвищувати свій рейтинг.

Як зареєструватися в «Мій бізнес» Гугл?

Створити профіль в сервісі нескладно. Дані потрібно вносити дуже вдумливо, інакше клієнти не отримають максимально точної інформації про бренд. Реєстрація включає декілька кроків:

  • Відкриваємо посилання plus.google.com і обираємо тип компанії з трьох можливих: бренд, прив’язаний
  • Вводимо назву та адресу компанії, якщо вона ще не фігурує в пошуку Гугл.
  • Підтверджуємо адресу. Для цього вводимо в рядок код, який система надішле на вашу електронну пошту.
  • Вказуємо назву компанії, час роботи і контакти, завантажуємо фотографії і опис.
  • Прив’язуємо сторінку до адреси свого сайту.

Гугл «Мій бізнес»: лайфхак

Користуючись ресурсом, слід пам’ятати про дві опції, які зроблять роботу більш ефективною.

  • Створюючи новий запис, варто супроводити його utm-міткою або url-адресою. Згодом можна буде легко відстежити трафік.
  • Оптимізація картки в Google My Business повинна враховувати семантику, роботу з відгуками, постійне оновлення нової інформації. Ефективність роботи картки можна відстежити в розділі статистики. Ви зможете проаналізувати шляхи, звідки приходять відвідувачі, їхні дії, кількість переходів, дзвінків, переглядів фото тощо.

Користувачі вважають компанії, представлені в Гугл Мій Бізнес, надійнішими. Картинка з детальним описом компанії не тільки викликає довіру в аудиторії, а і є рекламою бренду. Google My Business допоможе відшукати аудиторію невеликим і середнім компаніям, які орієнтуються на локальну аудиторію. Пробуйте й діліться враженнями в коментарях.

Якщо у вашої компанії ще немає свого акаунта в Google My Business, ви втрачаєте не тільки трафік на сайт, але й потенційну аудиторію, яка ідеально підходить за територіальним принципом.

Спеціалісти компанії «LuxSite» оформлять Гугл Мій бізнес для вашої компанії та займуться локальним SEO-просуванням. Наші менеджери завжди на зв’язку і готові відповісти на всі ваші запитання – звертайтеся.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"