Комплексний маркетинг – LuxSite

Маркетинг-аудит

Будь-які серйозні дії з маркетингу для будь-якої компанії в ідеалі повинні розпочинатися з маркетинг-аудиту. На жаль, на практиці більшість компаній малого і середнього бізнесу цим нехтують. А дарма! Точкові спроби запустити рекламу власними силами, сайт, зліплений на колінці за принципом «і так зійде», дуже туманні уявлення про свою цільову аудиторію та своє УТП – це далеко не повний перелік причин, через які бізнес тупцює на місці або потрапляє в кризу. Спроби заощадити на стратегічних речах завжди обертаються додатковими витратами та проблемами.

Тому ми пропонуємо скористатися допомогою професійних маркетологів. Ми виявимо слабкі місця, визначимо зони росту і розповімо, куди рухатися далі.

Грамотна оцінка зовнішніх і внутрішніх маркетинг-процесів вашого бізнесу підвищить ефективність рекламних кампаній і збільшить продажі. Ми глибоко зануримося у ваш бізнес, виявимо всі слабкі місця і дамо конкретні рекомендації щодо посилення всіх позицій.

Що дасть вам маркетинговий аудит?
Ви отримаєте повний перелік слабких місць і помилок в маркетинговій активності та рекламних кампаніях. Зрозумієте, як оптимізувати маркетингові процеси, щоб збільшити продажі, і побачите можливості росту.

Маркетинговий консалтинг

Маркетинговий консалтинг в Києві та Україні від фахівців LuxSite – це конкретні рекомендації з використання рекламних каналів, маркетингових інструментів, стратегічного планування. Після аналізу бізнес-ніші, цільової аудиторії та конкурентних переваг ми складемо стратегію «роботи над помилками» в позиціонуванні та реалізації вашої маркетинг-стратегії. Ми закриємо слабкі місця, через які ви втрачаєте гроші. Вам не потрібно тримати штатного маркетолога та платити йому високу зарплату. Ви маєте можливість замовити консультації наших фахівців погодинно для розв’язання точкових проблем або планування.

Комплексний маркетинг

LuxSite візьме на себе всі стратегічні та операційні процеси в інтернет-маркетингу. Ми з нуля побудуємо ефективну систему онлайн-маркетингу або доповнимо модель, яка вже працює у вашій компанії.

Ви отримаєте повноцінний маркетинговий відділ із десятками крутих фахівців, які будуть стимулювати продажі та розвивати бренд в інтернеті.

Що ми робимо

 • Маркетинговий аналіз і консалтинг
 • Розробка маркетингових стратегій
 • Підбір каналів просування
 • Розробка KPI

Чому вам потрібно займатися комплексним онлайн-маркетингом уже сьогодні

Ринок диктує свої правила гри. Хочете залишитися у виграші – підходьте до маркетингу системно. Ось в яких ситуаціях вам потрібен комплексний маркетинг:

 • у вас немає стратегії розвитку свого бренду в інтернеті;
 • ваша присутність в інтернеті не конвертується в клієнтські замовлення, а конкуренти вас “обходять”;
 • ви використовуєте тільки один із багатьох інструментів просування, втрачаючи клієнтів, яких можете отримати за умови комплексного підходу;
 • через велику кількість підрядників для різних маркетингових каналів страждає загальна маркетингова стратегія просування;
 • хочете оптимізувати витрати на інтернет-маркетинг і отримати реальний результат, замість незрозумілих термінів і цифр у звітах;
 • хочете працювати з підрядником, у якого добре налагоджені процеси та комунікація.

Що включає комплексний діджитал-маркетинг

Це робота по всіх каналах і напрямках для залучення нових клієнтів. Ви отримуєте повний маркетинговий супровід – власну команду фахівців у різних напрямках. У пакет комплексного діджитал-маркетингу входять:

 • послуги маркетолога (аудит напрямків, аналіз конкурентів і цільової аудиторії, робота над УТП і позиціюванням, рекомендації з Діджитал-маркетингу, підбір маркетингових інструментів, розробка акцій, складання рекламних слоганів тощо);
 • пошукова оптимізація (SEO) і пошуковий маркетинг (SEM);
 • PPC і таргетинг;
 • контент-маркетинг і SMM;
 • email-маркетинг;
 • PR і SERM – управління репутацією;
 • підвищення юзабіліті;
 • консалтинг та аудит.

Чому комплексний діджитал-маркетинг – це круто

Системний підхід

Комплексний системний підхід враховує коротко- і довгострокові цілі бізнесу, використовує всі інструменти та канали для отримання цільових заявок.

Єдина стратегія

Ми розробляємо маркетинговий план і крок за кроком його реалізуємо – НЕ наосліп, а з чіткими мікро- і макроцілямі.

Гнучкість

Системний онлайн-маркетинг враховує сезонність, зміну попиту, тенденції та багато інших чинників. Це дає можливість коригувати поєднання різних рекламних інструментів під зміну поточної маркетингової стратегії компанії.

Економія

Замовити пакет комплексного просування в одній компанії й отримати гарантований результат – набагато рентабельніше, ніж оплачувати кожну послугу окремо різним підрядникам.

Ми розробимо індивідуальний пакет комплексного маркетингу під ваші цілі та завдання.

Давайте знайомитися!

У вас є проект? Ми запропонуємо ідеї, як ефективно розвивати його в інтернеті.

 

 

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116