Сайт на opencart, ціна - створити сайт на опенкарт в Києві, Україні

Що таке OpenCart?

Opencart — e-commerce CMS (система керування контентом) з відкритим вихідним кодом, призначена для створення інтернет-магазинів. Підходить для створення магазинів початкового і середнього рівня. Функціоналу базової платформи достатньо для вирішення більшості завдань інтернет-магазинів.

Функціонал базової версії можна розширити завдяки створенню додаткових програмних модулів або використанню готових рішень, зокрема й комерційних.

Особливості сайту на Opencart

Особливістю Opencart є швидкість роботи (короткий час завантаження сторінок) при достатньому наборі функцій, необхідних для інтернет-магазину. Крім того, привабливою особливістю системи є простота її технічного обслуговування.

Можливості Opencart

Opencart дозволяє:

  • керувати каталогом, зокрема категоріями товарів, окремими товарами, атрибутами (фільтрами) товарів, виробниками, відгуками тощо;
  • автоматично збирати статистику продажів, замовлень, зокрема й періодичних;
  • керувати клієнтами, групами клієнтів;
  • створювати акції, дисконтні купони;
  • формувати різноманітні звіти.

Порівняння Opencart з іншими e-commerce платформами.

У порівнянні з іншими e-commerce системами за достатньої кількості інструментарію для забезпечення роботи інтернет-магазину, Opencart є системою з найшвидшим функціонуванням. З цієї ж причини Opencart найменш вимогливий до апаратних ресурсів (серверів). Обслуговування Opencart вимагає найменше витрат у порівнянні з більшістю e-commerce систем.

У яких випадках варто використовувати Opencart

Opencart ідеально підходить для інтернет-магазинів невеликого і середнього об’єму. Також цю систему можна використовувати у якості першої платформи для розробки інтернет-магазину, де можна відпрацювати більшість прийомів ведення інтернет-бізнесу.

Обслуговування сайтів на Opencart

У порівнянні з іншими e-commerce системами, Opencart висуває найменше вимог до кваліфікації програмістів. Водночас обслуговування Opencart менеджерами та продавцями не вимагає додаткового навчання.

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116