Оптимізуємо сайт правильно – 5 порад досвідчених розробників – LuxSite

Інвестуючи в свій веб-сайт, кожна компанія хоче залучити з його допомогою якомога більше потенційних клієнтів. Але це завдання виявляється складніше, ніж здається на перший погляд. Просування сайту – це наука. Бажаючим створити якісний відвідуваний сайт, пропонуємо скористатися наступними порадами досвідчених розробників.

Адаптуйте сайт під мобільні пристрої
Адаптуйте сайт під мобільні пристрої

У наші дні мобільні пристрої використовуються все частіше, тому в розробці сайту слід враховувати можливість його відвідин з планшетів або смартфонів. Оцінюючи дружність сайту обов’язково тестируйте його не тільки в різних браузерах свого ПК, але і з різних версій операційних систем, в тому числі і мобільних. Це великий плюс для SEO.

Не перевантажуйте сайт інформацією і зображеннями
зображення на сайті

Добре, коли на сайті є якісні зображення, що відповідають тематиці контенту, які привертають увагу відвідувачів. Але якщо зображення має великий розмір, воно може уповільнити завантаження сайту, так як буде довго відкриватися. Перед завантаженням картинки на сайт зменшите його розмір наскільки це можливо. Деякі зменшують розмір зображення в html вже після завантаження, але на швидкість відкриття сайту впливає саме вихідний розмір файлів.

Також не рекомендується перевантажувати сторінки сайту текстами або картинками – між ними повинен бути баланс. Чим довше ваш сайт відкривається, тим більше ви ризикуєте залишити у відвідувача негативне враження.

кешування сторінокУвімкніть кешування сторінок

Вирішуючи кешування сторінок, ви прискорюєте завантаження свого сайту. В процесі розробки сайту ви можете налаштувати можливість кешування, а також вказати час, яке сторінка може зберігатися в кеш. Таким чином, коли відвідувач буде повертатися на переглянуту раніше сторінку вашого сайту вона не буде завантажуватися заново, що значно прискорить швидкість відкриття сторінки.

Завжди слід пам’ятати, що повільний сайт – це негативні враження відвідувачів, які могли б стати вашими постійними клієнтами.

продвижение в соц. сетяхНалаштуйте переходи з сайту на сторінки вашої компанії в соціальних мережах

Якщо ви ще не почали просування бренду в соц.сетях, то принаймні забезпечте відвідувачам сайту можливість ділитися сподобалися їм записами в контакті, твіттері, фейсбуці та інших соціалках. Це буде найкраща і до того ж безкоштовна реклама.

Постійно удосконалюйтеся!

Сайт повинен бути практичним і продуманим. Для цього регулярно оновлюйте контент, використовуючи ключові запити, видаляйте з сайту застарілу інформацію (старі прайси, товари, яких немає в наявності і не буде і тому подібне). Відповідально поставтеся до SEO.

Ваш сайт повинен мати:

  • якісний і повноцінний контент;
  • доступний і зрозумілий дизайн;
  • хорошу швидкість завантаження;
  • мобільну версію.

Для кожної компанії якісний веб-сайт може послужити методом залучення клієнтів і збільшення продажів. Перевірте свій сайт по всіма п’ятьма пунктами і переконайтеся, що він налаштований найкращим чином.

Инвестируя в свой веб-сайт, каждая компания хочет привлечь с его помощью как можно больше потенциальных клиентов. Но эта задача оказывается сложнее, чем кажется на первый взгляд. Продвижение сайта — это наука. Желающим создать качественный посещаемый сайт, предлагаем воспользоваться следующими советами опытных разработчиков.

Адаптируйте сайт под мобильные устройства

Адаптируйте сайт под мобильные устройства

В наши дни мобильные устройства используются всё чаще, потому в разработке сайта следует учитывать возможность его посещения с планшетов или смартфонов. Оценивая дружественность сайта обязательно тестируйте его не только в разных браузерах своего ПК, но и с разных версий операционных систем, в том числе и мобильных. Это большой плюс для SEO.

Не перегружайте сайт информацией и изображениями

изображение на сайте

Хорошо, когда на сайте есть качественные изображения, соответствующие тематике контента, которые привлекают внимание посетителей. Но если изображение имеет большой размер, оно может замедлить загрузку сайта, так как будет долго открываться. Перед загрузкой картинки на сайт уменьшите его размер насколько это возможно. Некоторые уменьшают размер изображения в html уже после загрузки, но на скорость открытия сайта влияет именно исходный размер файлов.

Также не рекомендуется перегружать страницы сайта текстами или картинками — между ними должен быть баланс. Чем дольше ваш сайт открывается, тем больше вы рискуете оставить у посетителя отрицательное впечатление.

кеширование страниц

Включите кеширование страниц

Разрешая кеширование страниц, вы ускоряете загрузку своего сайта. В процессе разработки сайта вы можете настроить возможность кеширования, а также указать время, которое страница может храниться в кеш. Таким образом, когда посетитель будет возвращаться на просмотренную ранее страницу вашего сайта она не будет загружаться заново, что значительно ускорит скорость открытия страницы.

Всегда следует помнить, что медленный сайт — это негативные впечатления посетителей, которые могли бы стать вашими постоянными клиентами.

продвижение в соц. сетях

Настройте переходы с сайта на страницы вашей компании в социальных сетях

Если вы ещё не начали продвижение бренда в соц.сетях, то по крайней мере обеспечьте посетителям сайта возможность делиться понравившимися им записями в контакте, твиттере, фейсбуке и других социалках. Это будет лучшая и к тому же бесплатная реклама.

Постоянно совершенствуйтесь!

Сайт должен быть практичным и продуманным. Для этого регулярно обновляйте контент, используя ключевые запросы, удаляйте с сайта устаревшую информацию (старые прайсы, товары, которых нет в наличии и не будет и тому подобное). Ответственно отнеситесь к SEO.

Ваш сайт должен иметь:

  • качественный и полноценный контент;
  • доступный и понятный дизайн;
  • хорошую скорость загрузки;
  • мобильную версию.

Для каждой компании качественный веб-сайт может послужить методом привлечения клиентов и увеличения продаж. Проверьте свой сайт по всем пяти пунктам и убедитесь, что он настроен лучшим образом.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"