5 порад по оптимізації сайту під час його створення - luxsite

Інвестуючи в свій веб-сайт, кожна компанія хоче залучити з його допомогою якомога більше потенційних клієнтів. Але це завдання виявляється складніше, ніж здається на перший погляд. Просування сайту – це наука. Бажаючим створити якісний відвідуваний сайт, пропонуємо скористатися наступними порадами досвідчених розробників.

Адаптуйте сайт під мобільні пристрої
Адаптуйте сайт під мобільні пристрої

У наші дні мобільні пристрої використовуються все частіше, тому в розробці сайту слід враховувати можливість його відвідин з планшетів або смартфонів. Оцінюючи дружність сайту обов’язково тестируйте його не тільки в різних браузерах свого ПК, але і з різних версій операційних систем, в тому числі і мобільних. Це великий плюс для SEO.

Не перевантажуйте сайт інформацією і зображеннями
зображення на сайті

Добре, коли на сайті є якісні зображення, що відповідають тематиці контенту, які привертають увагу відвідувачів. Але якщо зображення має великий розмір, воно може уповільнити завантаження сайту, так як буде довго відкриватися. Перед завантаженням картинки на сайт зменшите його розмір наскільки це можливо. Деякі зменшують розмір зображення в html вже після завантаження, але на швидкість відкриття сайту впливає саме вихідний розмір файлів.

Також не рекомендується перевантажувати сторінки сайту текстами або картинками – між ними повинен бути баланс. Чим довше ваш сайт відкривається, тим більше ви ризикуєте залишити у відвідувача негативне враження.

кешування сторінокУвімкніть кешування сторінок

Вирішуючи кешування сторінок, ви прискорюєте завантаження свого сайту. В процесі розробки сайту ви можете налаштувати можливість кешування, а також вказати час, яке сторінка може зберігатися в кеш. Таким чином, коли відвідувач буде повертатися на переглянуту раніше сторінку вашого сайту вона не буде завантажуватися заново, що значно прискорить швидкість відкриття сторінки.

Завжди слід пам’ятати, що повільний сайт – це негативні враження відвідувачів, які могли б стати вашими постійними клієнтами.

продвижение в соц. сетяхНалаштуйте переходи з сайту на сторінки вашої компанії в соціальних мережах

Якщо ви ще не почали просування бренду в соц.сетях, то принаймні забезпечте відвідувачам сайту можливість ділитися сподобалися їм записами в контакті, твіттері, фейсбуці та інших соціалках. Це буде найкраща і до того ж безкоштовна реклама.

Постійно удосконалюйтеся!

Сайт повинен бути практичним і продуманим. Для цього регулярно оновлюйте контент, використовуючи ключові запити, видаляйте з сайту застарілу інформацію (старі прайси, товари, яких немає в наявності і не буде і тому подібне). Відповідально поставтеся до SEO.

Ваш сайт повинен мати:

  • якісний і повноцінний контент;
  • доступний і зрозумілий дизайн;
  • хорошу швидкість завантаження;
  • мобільну версію.

Для кожної компанії якісний веб-сайт може послужити методом залучення клієнтів і збільшення продажів. Перевірте свій сайт по всіма п’ятьма пунктами і переконайтеся, що він налаштований найкращим чином.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"