Переваги розробки сайтів на WordPress - LuxSite

Створити сайт на WordPress можна за короткий час і мінімальну ціну. Багато хто вважає, що сайт компанії – це зайві витрати, на які немає коштів у малого бізнесу. Такі власники бізнесу просто не знають, скільки коштує сайт на WordPress. Насправді запуск простого сайту на Вордпресс обійдеться недорого, навіть якщо використовувати платний шаблон.

Серед очевидних переваг також можна виокремити:

  • Безкоштовне користування. CMS можна безкоштовно встановлювати, видозмінювати і допрацьовувати.
  1. Невисокі системні вимоги. Вордпресс буде працювати на будь-якому хостингу.
  2. Проста установка. Файли системи встановлюються на хостинг за 5 хвилин. Файли CMS важать небагато, економлять місце на хостингу. Багато провайдерів пропонують свої послуги з уже встановленим WordPress.
  3. Легкий візуальний редактор. Додавання тексту, фото чимось нагадує інтерфейс офісної програми Word, тому з наповненням сайту впорається навіть новачок.
  4. SEO-оптимізація. Пошуковики люблять сайти на WordPress і піднімають їх у пошуку. Для повноцінної оптимізації потрібно встановити плагін, за допомогою якого заповнюються title, description, keywords.
  5. Інтуїтивно зрозуміла адмін-панель і інтерфейс. Адмініструвати сайт зможе будь-який користувач, для цього не потрібно спеціальних навичок.
  6. Можливість створити багатомовний сайт, WordPress дозволяє додавати будь-яку кількість мов і керувати ними через адмін-панель.
  7. Відкритий код. Для користувачів, які розбираються в коді, є можливість самостійно доопрацювати теми, створити свої плагіни.

Модулі як можливість зробити функціонал кращим

WordPress – рай для блогерів. Але його інструментарій дозволяє повноцінно функціонувати і іншим типам сайтів. За допомогою плагінів і невеликих втручань в код можна зробити на WordPress сайт-візитку, повноцінний інтернет-магазин, новинний портал, форум і багато іншого.

Модулі також потрібно виокремити як переваги системи. Всі вони знаходяться у вільному доступі в інтернеті, багато них безкоштовні, і вирішують певне завдання. Наприклад, WooCommerce додає кошик, картку товару і все, що потрібно для продажу в інтернет-магазині, WP-Paginate встановлює нумерацію сторінок у блозі або категорії товарів, Мета-слайдер допомагає створити оптимізовані слайд-шоу з фото і так далі. Плагінів існує безліч, потрібно всього лише відшукати потрібний.

Навіть якщо взяти за приклад CMS Joomla, як установити на неї плагін? Його потрібно шукати в мережі, завантажувати (добре, якщо код трапиться нешкідливий), готувати до впровадження на сайт, завантажувати в адмінку і не факт, що він запрацює. На Вордпресс пошук плагінів відбувається, не виходячи з адмін-панелі, установка та активація займає кілька хвилин.

За швидкістю роботи сайту на WordPress є деякі питання, оскільки існують і більш швидкісні платформи. Але якщо порівнювати CMS по функціоналу, у WordPress немає конкурентів. До того ж, WordPress постійно розвивається, оновлюється, усуваються баги, зменшується вразливість. При цьому оновлення системи не впливає на працездатність сайту.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"