Переваги розробки сайтів на WordPress – LuxSite

Створити сайт на WordPress можна за короткий час і мінімальну ціну. Багато хто вважає, що сайт компанії – це зайві витрати, на які немає коштів у малого бізнесу. Такі власники бізнесу просто не знають, скільки коштує сайт на WordPress. Насправді запуск простого сайту на Вордпресс обійдеться недорого, навіть якщо використовувати платний шаблон.

Серед очевидних переваг також можна виокремити:

  • Безкоштовне користування. CMS можна безкоштовно встановлювати, видозмінювати і допрацьовувати.
  1. Невисокі системні вимоги. Вордпресс буде працювати на будь-якому хостингу.
  2. Проста установка. Файли системи встановлюються на хостинг за 5 хвилин. Файли CMS важать небагато, економлять місце на хостингу. Багато провайдерів пропонують свої послуги з уже встановленим WordPress.
  3. Легкий візуальний редактор. Додавання тексту, фото чимось нагадує інтерфейс офісної програми Word, тому з наповненням сайту впорається навіть новачок.
  4. SEO-оптимізація. Пошуковики люблять сайти на WordPress і піднімають їх у пошуку. Для повноцінної оптимізації потрібно встановити плагін, за допомогою якого заповнюються title, description, keywords.
  5. Інтуїтивно зрозуміла адмін-панель і інтерфейс. Адмініструвати сайт зможе будь-який користувач, для цього не потрібно спеціальних навичок.
  6. Можливість створити багатомовний сайт, WordPress дозволяє додавати будь-яку кількість мов і керувати ними через адмін-панель.
  7. Відкритий код. Для користувачів, які розбираються в коді, є можливість самостійно доопрацювати теми, створити свої плагіни.

Модулі як можливість зробити функціонал кращим

WordPress – рай для блогерів. Але його інструментарій дозволяє повноцінно функціонувати і іншим типам сайтів. За допомогою плагінів і невеликих втручань в код можна зробити на WordPress сайт-візитку, повноцінний інтернет-магазин, новинний портал, форум і багато іншого.

Модулі також потрібно виокремити як переваги системи. Всі вони знаходяться у вільному доступі в інтернеті, багато них безкоштовні, і вирішують певне завдання. Наприклад, WooCommerce додає кошик, картку товару і все, що потрібно для продажу в інтернет-магазині, WP-Paginate встановлює нумерацію сторінок у блозі або категорії товарів, Мета-слайдер допомагає створити оптимізовані слайд-шоу з фото і так далі. Плагінів існує безліч, потрібно всього лише відшукати потрібний.

Навіть якщо взяти за приклад CMS Joomla, як установити на неї плагін? Його потрібно шукати в мережі, завантажувати (добре, якщо код трапиться нешкідливий), готувати до впровадження на сайт, завантажувати в адмінку і не факт, що він запрацює. На Вордпресс пошук плагінів відбувається, не виходячи з адмін-панелі, установка та активація займає кілька хвилин.

За швидкістю роботи сайту на WordPress є деякі питання, оскільки існують і більш швидкісні платформи. Але якщо порівнювати CMS по функціоналу, у WordPress немає конкурентів. До того ж, WordPress постійно розвивається, оновлюється, усуваються баги, зменшується вразливість. При цьому оновлення системи не впливає на працездатність сайту.

Создать сайт на WordPress можно за короткое время по минимальной цене. Многие считают, что сайт компании – это лишние траты, на которые нет средств у малого бизнеса. Эти владельцы бизнеса просто не знают, сколько стоит сайт на WordPress. На самом деле запуск простого сайта на Вордпресс обойдется недорого, даже если использовать платный шаблон.

Среди очевидных преимуществ также можно выделить:

 1. Бесплатный движок. CMS можно бесплатно устанавливать, использовать, видоизменять и дорабатывать.
 2. Невысокие системные требования. Вордпресс будет работать на любом хостинге.
 3. Простая установка. Файлы системы устанавливаются на хостинг за 5 минут. Файлы CMS весят немного, экономят место на хостинге. Многие провайдеры предлагают свои услуги с уже установленным WordPress.
 4. Легкий визуальный редактор. Добавление текста, фото чем-то напоминает интерфейс офисной программы Word, поэтому с добавлением контента на сайт справится даже новичок.
 5. SEO-оптимизация. Поисковики любят сайты на WordPress и поднимают их в поиске. Для полноценной оптимизации нужно установить плагин, с помощью которого заполняются title, description, keywords.
 6. Интуитивно понятная админ панель и интерфейс. Администрировать сайт сможет любой пользователь, для этого не нужно специальных навыков.
 7. Возможность создать мультиязычный сайт, WordPress позволяет добавлять любое количество зыков и управлять ними через админ панель.
 8. Открытый код. Для пользователей, которые разбираются в коде, есть возможность самостоятельно доработать темы, создать свои плагины.

Плагины как возможность сделать функционал еще лучше

WordPress – рай для блогеров. Но его инструментарий позволяет полноценно функционировать и другим типам сайтов. При помощи плагинов и небольших вмешательств в код можно сделать на WordPress сайт-визитку, полноценный интернет-магазин, новостной портал, форум и многое другое.

Плагины также нужно выделить как преимущества системы. Все они находятся в свободном доступе в интернете, многие из них бесплатны, и решают определенную задачу. Например, WooCommerce добавляет корзину, карточку товара и все что нужно для продажи в интернет-магазине, WP-Paginate устанавливает нумерацию страниц в блоге или категории товаров, Мета слайдер помогает создать оптимизированные слайд-шоу из фото и так далее. Плагинов существует бесконечное множество, требуется всего лишь отыскать нужный.

Даже если взять за пример CMS Joomla, как установить на нее плагин? Его нужно искать в сети, скачивать (хорошо, если код попадется не вредоносный), готовить к внедрению на сайт, загружать в админку и не факт, что он заработает. На Вордпресс поиск плагинов происходит не выходя из админ панели, установка и активация занимает пару минут.

По скорости работы сайта на WordPress есть некоторые вопросы, так как существуют и более скоростные движки. Но если сравнивать CMS по функционалу, у WordPress нет конкурентов. К тому же, WordPress постоянно развивается, обновляется, устраняются баги и уязвимости. При этом обновление системы не влияет на работоспособность сайта.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"