Просування і розкрутка сайту через соціальні мережі - luxsite

Детально про те, що здавалося простим, а виявилося складним

  1. Створення групи. Здавалося б, все просто – навіть дитина може створити групу в будь-який соц. мережі. Але є нюанси. Потрібно знати в який саме соціалці «водиться» ваша цільова аудиторія, тобто ваші потенційні клієнти. До того ж в процесі створення групи вам треба буде вибрати її функціонал, який потім ви змінити не зможете. Швидше за все, ви відразу і зрозуміти не зможете що з перерахованого вам знадобиться, а що ні. Ну і щоб вести групу в подальшому також знадобиться певний багаж знань, робоче місце і, головне, вільний час. Ви точно зможете робити все самі?
  2. Геотаргетинг. Ви напевно думаєте що правильно буде зробити пошук по регіону і додавати тих людей, яких вам запропонує ресурс. Але багато – а саме близько 35% – не вказують місто проживання в своїй анкеті. До того ж існує можливість того, що людина переїхав, а інформацію про місце проживання в анкеті соц. мережі не поміняв.
  3. Ціна. При замовленні просування сайту в соц. мережах, ви замовляєте роботу кількох фахівців одночасно, тому така послуга може обійтися недешево. Проте якісно сформовані групи на соціальних ресурсах і покривають всі витрати на них і приносять прибуток.
  4. Багато компаній виступають проти ботів – знеособлених акаунтів в соц. мережах, які управляються автоматичними програмами. Проте вони можуть приносити хороший прибув.
  5. Картинки. Вам може здаватися дурним постити картинки з тваринами, якщо це ніяк не відноситься до вашого бізнесу. Але факт в тому, що такі зображення отримують багато лайків від різних користувачів. Помістивши на картинку ваш логотип, ви робите просту і доступну рекламу бренду.
  6. Частота постів. Багато хто вважає що чим більше постити в групі інформації, тим краще вона буде просуватися. Але це не так. Контент повинен бути якісним, інакше люди підуть з групи. Краще зробити один хороший пост в день, ніж кілька низькосортних.групи в соціальних мережах
  7. Швидкість розкрутки. Ті, хто коли-небудь займалися розкручуванням сайту, знають, що швидких результатів чекати не варто. Якщо робити свою роботу якісно, ​​то вона обов’язково принесе прибуток, але через кілька місяців. Щоб загальний результат був швидким слід підключати багато методів розкрутки сайту, включаючи рекламу, яка зазвичай обходиться дорого.
  8. Взаємодія групи і сайту. Не очікуйте від групи в контакті, наприклад, великих продажів, ніж від самого сайту. Група доповнює сайт і просуває бренд.
  9. Якість інформації. Доручити таку роботу фрілансера або рядовому співробітникові і забути не вийде. Все-таки контентом повинен керувати людина, яка добре знає сферу і її перспективи, знає свою аудиторію. Тому якщо і не давати детального контент-плану, то дати напрям він повинен.

просування групи в соціальній мережі

Є ще пара нюансів, які потрібно врахувати, просуваючи групу в соціальних мережах. По-перше, якісне просування можливо тільки тоді, коли є аналіз роботи конкурентів, щоб зробити краще, ніж у них. В іншому випадку ви просто витрачаєте час. По-друге, контент повинен бути унікальним. Скопіювати тексти з сайту і помістити в групу – погана ідея. Це однозначно позначиться на унікальності сайту та, відповідно, на його позиціях в пошуку.

Для того щоб група в соціальній мережі була дійсно професійно оформлена знадобиться робота декількох фахівців.

Звичайно, вам вибирати між витратами на якісну роботу, або бюджетної самостійної розкручуванням. Але наш порада така: хочете отримати прибуток – інвестуйте.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"