SEO просування сайтів, Київ, Черкаси - Послуги розкрутки сайту в пошукових системах ➤ Люкс Сайт

SEO-просування виведе ваш сайт в топ і допоможе обійти конкурентів

Понад 50% користувачів переглядають тільки першу сторінку пошукової видачі, 36% доходять до другої або третьої. Якщо вашої компанії немає на перших позиціях видачі – ви щодня втрачаєте прибуток. Адже потенційні клієнти йдуть до конкурентів, які подбали про просування свого сайту. Якщо ваш сайт не можна знайти за тематичними пошуковими запитами, значить, він не продає.

Хочете, щоб сайт продавав і приносив прибуток, займіться його сео-просуванням.

СЕО-просування – стабільний інструмент збільшення продажів

Уявіть, що ви власник магазину з ексклюзивним одягом, розташованого в серці столиці – на Хрещатику. Щодня у вас величезний потік відвідувачів, до вас їдуть модниці зі Львова та Харкова, ви працюєте без вихідних і свят. Ви успішні й отримуєте гарний прибуток.

А тепер уявіть, що ваш сайт – це “магазин”, а інтернет – це мегаполіс. Щоб ваш сайт став “найкращим магазином в самому центрі столиці”, потрібне SEO. Це щомісячна плата за великий потік клієнтів і постійний розвиток бізнесу. Без розкрутки сайту в пошукових системах ваш магазин буде невідомою точкою в одному зі спальних районів міста.

Просування сайту в пошукових системах: як все відбувається?

SEO (Search Engine Optimization) – це просування сайтів, розкрутка сайту під пошукові запити в Google та Yandex. Топові позиції в пошуковій видачі – це більша кількість трафіку і постійний потік нових клієнтів. У діджитал-маркетингу просування сайту в пошукових системах порівнюють із фундаментом, на який надбудовуються всі інші блоки.

Команда фахівців LuxSite понад 10 років займається SEO і є однією з найсильніших на ринку. Ми зробимо все, щоб ваш сайт “сподобався” пошуковим системам.

SEO-просування включає декілька важливих етапів:

 • Комплексний аудит сайту.
  Виявляє слабкі місця, недоліки функціоналу, технічні помилки, проблеми з юзабіліті, які потрібно скоригувати.
 • Аналіз ніші та оцінка конкурентів, складання стратегії просування.
  Це дорожня карта, яка виведе ваш сайт на високі позиції пошукової видачі.
 • Збір максимально повного семантичного ядра.
  Завдання – розширити цільову аудиторію і не пропустити жодного потенційного клієнта.
 • Внутрішня оптимізація.
  Усуне помилки та проблеми, які гальмують просування сайту в пошукових системах.
 • Зовнішня оптимізація.
  Включає нарощування якісної маси посилань і створення якісного профілю посилань вашого ресурсу.
 • Унікальний і цікавий контент.
  Розширить семантику завдяки залученню нових відвідувачів. Це та інформація, яка подобається і пошуковим роботам, і потенційним клієнтам.

Вам не потрібно заглиблюватися в деталі процесу внутрішньої та зовнішньої оптимізації. Вам потрібні продажі та нові клієнти. А як домогтися цього за допомогою просування сайту – наша задача. Ми розробляємо комплексну стратегію оптимізації та просування, впроваджуємо ефективні рішення, стежимо за прогресом і оперативно реагуємо на зміни ситуації.

Чому вам потрібно замовити просування сайту в компанії LuxSite

Створюємо комплексну стратегію сео-просування

Підходимо до SEO-оптимізації комплексно та системно: проводимо всебічний аудит сайту, аналіз ніші та конкурентного середовища, виправляємо помилки, оптимізуємо сайт, виводимо його на перші позиції видачі.

Гарантуємо результат

Ми з нуля підняли на перші позиції пошукової видачі понад 150 проектів. Команда SEO-фахівців має великий досвід роботи зі складними і нестандартними сайтами. Це гарантія того, що ми доберемо правильне рішення під будь-який клієнтський запит.

Зрозумілі звіти

Ми регулярно готуємо звіти про виконану роботу, щоб ви були в курсі динаміки та прогресу за проектом. Це не “цифри заради цифр” – вся інформація подається наочно та в зручному форматі.

Ви завжди в курсі того, що відбувається

Формування стратегії, бюджетування, поточні завдання по проекту – ви завжди в курсі всіх процесів. З вашим проектом працює команда SEO-фахівців і персональний акаунт-менеджер.

Результати ефективного просування сайту в Google

Просування сайту в Гугл дасть вам високі позиції, цільовий трафік на сайт, нових клієнтів і як результат – збільшення прибутку:

 • вивід запитів у топ-3 і топ-10;
 • збільшення органічного цільового трафіку;
 • ріст кількості цільових заявок і звернень.

Тарифні пакети

Розкрутка сайту в Києві та інших містах України з компанією LuxSite – це гарантований результат. Ми сформували декілька прайсів із різним набором опцій спеціально під потреби вашого бізнесу.

Досвід наших фахівців підтверджують не красиві рекламні тексти, а реальні кейси в висококонкурентних нішах. Подивитися всі кейси з SEO

Просування сайту, ціна – замовити просування сайту від компанії Люкс Сайт

ПОЧАТКОВИЙ ОПТИМАЛЬНИЙ БІЗНЕС КОРПОРАТИВ

Критерії пакетів:

Кількість ключів

< 30 30-100 100-300 > 300

Кількість зовнішніх статей

< 4 5-8 8-12 > 12

Бюджет на статті

< 1000 < 2000 < 4000 > 4000

Кількість посилань

10 20 30 > 30

Внутрішні статті

~4, 12000 знаків ~6, 18000 знаків ~10, 30000 знаків >30000 знаків

Послуги:

Платний аудит – 1й місяць

Комплексний сео аудит, який допоможе виявити проблеми у внутрішній і зовнішній оптимізації сайту. Детальний опис помилок на сайті, складання рекомендацій щодо їх усунення.

Збір семантичного ядра – 1й місяць

Збір списку запитів для просування сайту в органічному пошуку. Кластеризація запитів і розподіл їх по сторінках сайту. Результати подаються у вигляді таблиці з частотністю (кількість пошуку ключового слова по продвигаемому регіону за місяць) і конкурентність (складністю виведення пошуково запиту в топ) зібраних ключових слів.

Аналіз конкурентів

Визначення сайтів-конкурентів; комплексний аналіз внутрішньої і зовнішній оптимізації, юзабіліті, структури сайтів конкурентів; складання рекомендацій для поліпшення просувається.

Організаційна робота менеджера (координація роботи).

Спілкування з клієнтом, донесення інформації клієнту про роботи і результати по просувається сайту

3 години 5-7 годин 8-12 годин от 15 годин

ВНУТРІШНЯ SEO ОПТИМІЗАЦІЯ (ДО 5 годин):

Комплекс заходів націлених на покращення сайту згідно вимог пошукових систем для підвищення релевантності сайту в органічному пошуку.

Написання ТЗ для виправлення помилок

Складання тз для програміста по виправленню технічних помилок на сайті знайдених комплексним сео аудитом.

Збір анкор листа, перелінковка

Збір природних і брендових запитів для анкор листа, розподіл анкор листа по сайту, складання плану на 3-6 місяцем. Реалізація внутрішньої перелинковки сайту для правильного розподілу ваги сторінок на сайті і поліпшення видимості сторінок в пошуковій видачі.

ЗОВНІШНЯ SEO ОПТИМІЗАЦІЯ:

Комплекс робіт спрямованих на поліпшення репутації сайту в мережі. Нарощування маси (отримання посилань на просувний сайт) з якісних ресурсів.

Аналіз вхідних посилань (раз в три місяці)

Перевірка якості посилаються доменів на сайт. Відхилення неякісних посилань через інструмент disavow-links-main.

ТЗ копірайтеру на зовнішні статті

Складання тз копірайтер за зібраними ключовим слова для написання статей, які будуть розміщені на зовнішніх тематичних майданчиках з посиланням на просувний сайт.

Написання статей в блог

Написання унікальних, якісних текстів на посадочні сторінки сайту або в розділ блогу за складеним тз сео фахівцем. Пишемо цікавий, грамотний, актуальний контент, оптимізований під пошукові запити.

Написання зовнішніх статей

Пишемо унікальні, оптимізовані тексти під пошукові запити, які будуть розміщені на зовнішніх ресурсах з посиланням на ваш сайт.

Підготовка, розміщення і оплата статей

Розміщення статей на зовнішніх тематичних майданчиках з посиланням на просувний сайт. Всі статті розміщуються на платних ресурсах. Клієнт отримує якісні вічні посилання

Постановка завдання ЛінкБілдеру

Постановка сео фахівцем тз для лінкбілдера на розміщення крауд-посилань (посилання з форумів, блогів, коментарів під відео та статтями). Зовнішні посилання допоможуть збільшити видимість сайту в пошуковій системі, підвищити впізнаваність бренду.

Пошук посилань

Аналіз посилального профілю конкурента, пошук тематичних майданчиків, відбір якісних донорів з яких будуть ставитися посилання на просувний сайт.

Розміщення посилань

Лінкбілдер по тз сео фахівця ставить посилання на зовнішніх ресурсах (посилання з форумів, блогів, коментарів під відео та статтями). Зовнішні посилання допоможуть збільшити видимість сайту в пошуковій системі, підвищити впізнаваність бренду.

Додаткові роботи:

Внутрішня SEO оптимізація (від 5 до 10 годин)

2000 грн 2000 грн 2000 грн 2000 грн

Внутрішня SEO оптимізація (більше 10 годин)

щогодини роботи фахівця оплачується окремо за тарифом 500 грн / год

просування карти

Комплекс робіт спрямованих на просування локального БІЗНЕСа в Google Maps з метою отримання додаткових лидов (потенційних клієнтів).

500 грн

Google My Busines

Google My Business – інструмент з допомогою якого можна уявити свій БІЗНЕС в Google Maps і інших сервісах. Сео фахівець, в разі необхідності, створює компанію в Google My Business, а також заповнює профіль компанії інформацією про БІЗНЕСе.

500 грн 500 грн

– створення

– налаштування

Додаткова підтримка project-менеджера

Додаткові роботи по просувається сайту.

300 грн/год 300 грн/год 300 грн/год 300 грн/год

Сайт під фільтром

Перевіряємо чи перебуває сайт під фільтром, опеределяется який саме фільтр накладено сайт, вживаємо заходів націлені на виведення сайту з під фільтра.

проговорюється окремо проговорюється окремо проговорюється окремо проговорюється окремо

Ціна пакету

вiд 14000 22000

вiд 20900

(5% знижка)

28000

вiд 26040

(7% знижка)

узгоджується особисто

Виберіть Пакет

ПОЧАТКОВИЙ СЕО-ПАКЕТ

Просування сайтів сімейного типу бізнесу з не високою конкуренцією, зі списком ключових запитів до 30. Підходить для бізнесу, який тільки починає своє просування в інтернеті.

ОПТИМАЛЬНИЙ СЕО-ПАКЕТ

Підходить для більшості бізнесів, які вже активно просуваються в інтернеті і мають свою унікальну нішу в одній тематиці зі списком ключових запитів до 100.

БІЗНЕС СЕО-ПАКЕТ

Інтернет магазини, корпоративні сайти з каталогами товарів з високою конкуренцією і середньою кількістю просуваються запитів до 300. Ідеально підходить для тих, хто отримує основні свої замовлення через інтернет..

КОРПОРАТИВ СЕО-ПАКЕТ

Великі інтернет магазини, корпоративні сайти з каталогами товарів, інформаційні портали і каталоги, які активно продають товари і послуги в інтернеті або просувають велика кількість контенту з великою кількістю ключових запитів.

За якими схемами просування ви працюєте?

 1. Розкрутка сайтів по пакетам, можете вибрати відповідний для Вас тариф
 2. Розкрутка сайтів з оплатою за позиції або органічний трафік на сайт.
 3. Разові роботи по SEO-просування вашого сайту з погодинною оплатою.
 4. Просуванню вашого сайту з розділеним бюджетом.

Які тарифні плани ви нам порекомендуєте?

Все залежить від конкуренції в вашому сегменті і обсягу сайту, який потрібно просувати. Ви можете ознайомитися з нашими тарифними сітками на нашому сайті і вибрати саме той, що вас влаштує. Якщо вам складно визначитись, то зателефонуйте нам і ми з радістю вам допоможемо +38 (044) 303 98 28

Як ви просуваєте сайти і який у вас підхід?

 1. Починаємо з комплексного аудиту сайту
 2. Підключаємо і налаштовуємо системи аналітики, моніторинг позицій
 3. Аналіз ніші, оцінка конкурентів, складання стратегії просування
 4. Збираємо і пропрацьовуємо максимально повне семантичне ядро: ВЧ, СЧ та НЧ запити
 5. Відпрацьовуємо структуру сайта, контентні блоки, метадані та створюємо нові сторінки для перекриття більшої кількості запитів
 6. Робимо внутрішню оптимізацію сайту під вимоги пошукових систем
 7. Впроваджуємо мікродані для покращення CTR сніпетів
 8. Проводимо аудит лінкової маси і створюємо нові стратегії побудови лінкового профілю для підняття трастовості ресурсу
 9. Створюємо унікальний і цікавий контент.

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38(044) 303 98 28

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116