МИ представники
SERVICE

Послуги компанії

WEB

РОЗРОБКА САЙТУ

Мета створення комерційного сайту полягає в отриманні прибутку його власником. Виходячи з цього, пропонуємо розробку сайтів згідно таких вимог:

  • зручність для користувача (юзабіліті),
  • привабливий дизайн,
  • необхідний функціонал,
  • оптимальний термін виготовлення.

Докладніше

SEO

ПРОСУВАННЯ САЙТУ

SEO (Search Engine Optimization) — це просування, розкрутка сайту під пошукові запити у мережах Google, Yandex та інших. Наприклад, якщо Ви продаєте кактуси, то людина, що шукає, кактуси в Інтернеті, скоріш за все, потрапить саме на Ваш сайт.

Докладніше

CONTEXT

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Контекстна реклама (PPC, Pay Per Click) – це дії по залученню цільової аудиторії з рекламних систем для її конвертації в клієнтів.

Наша компанія має великий досвід з налаштування рекламних кампаній у різних сферах бізнесу. Ми працюємо з різноманітними тематиками. LuxSite є афілійованою агенцією Google Partners. Всі працівники відділу реклами мають сертифікати Google і регулярно проходять підвищення кваліфікації та атестації.

Докладніше

AUDIT

АУДИТ

Юзабіліті-аудит – найшвидший бюджетний спосіб підвищити ефективність Вашого сайту (підвищити продажі, зібрати ліди та ін.) без внесення глобальних змін до його структури..

Докладніше

ANALITYCS

АНАЛІТИКА

Web-аналітика сайту (Web analytics) – відстежування, збір і вимірювання кількісних та якісних показників відвідуваності сайту з їх подальшим аналізом. Ключове завдання веб-аналітики – оптимізація сайту та ініціатив веб-маркетингу.

Докладніше

SMM

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ (SMM)

Для чого компаніям потрібен маркетинг у соцмережах?
30 років тому бізнес отримував нових клієнтів за допомогою «жовтих сторінок». 20 років тому до нашого життя увірвався Інтернет, а разом з ним каталоги сайтів і пошукові системи. Але для 21 століття цього замало! Сучасні покупці шукають інформацію  щодо нового продукту або послуги в середньому на 10 ресурсах.  Одним з цих ресурсів обов’язково є соціальна мережа. Якщо Вашої компанії нема в соцмережах, то до неї немає довіри у цільової аудиторії, а значить – нема продажів!

Докладніше

SUPPORT

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТУ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТУ — це робота по забезпеченню його працездатності. Технічне обслуговування може бути як постійне, так і періодичне.

Докладніше

SERM

SERM

SERM — це управління вашою репутацією в пошукових системах, яка досягається за рахунок витіснення негативу з ТОПу пошукових систем.

Докладніше

Якість

головна вимога
до послуг

Залишити заявку