Створення сайту на symfony - Замовити сайт на symfony в Києві, Україні, ціна

Що таке Symfony?

Symfony — це фреймворк php, тобто набір базових компонентів, що дозволяє створювати достатньо складні інтернет-ресурси практично будь-якої складності та різного спрямування: від блогів та корпоративних сайтів до інтернет-порталів та інших систем, що застосовуються для забезпечення потреб підприємств, наприклад, CRM-систем та інших навантажених рішень.

Symfony є програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, яке доступне для вільного завантаження та комерційного використання.

В яких випадках варто використовувати Symfony

Зважаючи на широкий спектр можливостей і високий поріг входження, Symfony краще використовувати для складних та/або навантажених проектів різних напрямів, для автоматизації бізнес-процесів. Такий інструментарій бажано поєднувати з достатнім рівнем культури виробництва (використання репозиторіїв, підходу безперервної інтеграції), зокрема системного адміністрування. В інших випадках слід звернутися до спеціалізованих CMS-систем. CMS — система управління контентом, наприклад: Magento, Opencart, WordPress тощо.

Як визначитися, чи потрібна мені розробка з використанням фреймворку або на базі CMS

Вибір платформи здійснює виконавець, зважаючи на технічне завдання. Для загального розуміння доцільності вибору того чи іншого рішення, наведемо декілька тез:

  • У більшості випадків для вирішення потреб малого бізнесу у торговому майданчику в інтернеті достатньо використання нескладних спеціалізованих платформ. Так, якщо ми ведемо мову про інтернет-магазин – радимо звертатися до систем з серії OpenCart, бажано з найменшою кількістю змін на первинному етапі життя проекту. Це пов’язано зі швидкістю запуску проекту в роботу, коректністю та стабільністю його функціонування, а також отримання та аналізу інформації про ефективність того чи іншого інструмента, застосованого на сайті. Подальше вдосконалення рекомендуємо проводити лише на основі маркетингових досліджень, після якого треба знову проводити тестування.
  • Підприємцю, який розпочинає роботу в інтернеті, варто звернути увагу на той факт, що так чи інакше сайт доведеться вдосконалювати з плином часу, а при досягненні певної кількості покращень – навіть розробляти абсолютно новий продукт.
  • Розробка сайтів на базі фреймворку вимагає більше часу та фінансових інвестицій, ніж розробка на основі CMS.
  • Розробку на базі фреймворку слід проводити у випадку, якщо вичерпано всі можливості CMS або очевидна їхня недостатність, виходячи з вимог технічного завдання.

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116