Створення бізнес-сайту і сторінок в соц.мережах – LuxSite

Створення бізнес-сайту і подальша робота над його просуванням є невід’ємною частиною сучасного бізнесу. Сайт зараз є практично у кожного підприємця, незалежно від виду діяльності та масштабів робіт. Багато власників сайтів також вибрали для себе просування бізнесу в соціальних мережах.

Создание бизнес-сайта

Обираючи соціальні мережі для розкрутки свого бренду або компанії, обов’язково заплануйте роботу з Google+. Так як це власний ресурс пошукової системи Google, яку в світі використовують найбільше. Google обов’язково сприятиме її розвитку.

Перше, що ви отримуєте, створюючи акаунт компанії в Google + – посилання на сайт фірми з якісного ресурсу. Крім того, ви отримуєте нових відвідувачів і впізнаваність бренду.

Як створити гарну сторінку в Google+ для бізнесу?

Для початку потрібно буде створити обліковий запис в системі Google, якщо, звичайно, у вас його ще немає. Другий крок – вибір типу сторінки. Це, наприклад, може бути сторінка бренду, або сторінка фірми. Потім вписуєте назву сторінки і адресу сайту, до якого вона буде прив’язана. Далі потрібно оформити зовнішній вигляд сторінки – завантажити логотип і обкладинку, вписати контактні дані, опис сторінки, посилання на сторінки в інших соціальних мережах. Після додавання декількох записів на сторінці можна вважати її готовою. Також слід зробити прив’язку до сторінки в Google+ на самому сайті. І тільки потім можна займатися розкруткою самої сторінки і набором підписчиків.

Важливо знати:

  • Регулярне оновлення інформації. Розміщуйте на сторінці в Google + посилання на статті з блогу і робіть інші записи. Сторінка повинна оновлюватися;
  • хорошою ідеєю буде підключити карту і відмітитися на Google Places;
  • заповніть сторінку максимальною кількістю якісної інформації. Розміщуйте там замітки, статті,
    фотографії, відгуки, сертифікати і т. д.

Так як компанія Гугл швидше буде просувати свої ресурси, ніж чужі, то по максимуму використовуйте реєстрацію компанії в Google Maps, Google+ і додатках для бізнесу.

Google плюс

Google Maps фотоЯкщо ви хочете підтримати створення бізнессайту ще й соціальними мережами, то не забувайте про те, що акаунти, з яких йдуть посилання на сайт повинні бути авторитетними. Якщо посилання з будь-якої з соц.мереж, наприклад, Твіттера, не індексується, то хоча б воно дає вам переходитрафік.

Створення бізнессайту і просування компанії в соціальних мережахсправа непроста і навіть ризикована. Якщо ви не впевнені що зможете правильно вести акаунти в соціалках і принести користь сайту, а не нашкодити, то зверніться до професіоналів. Якісне ведення маркетингу в соц. мережах однозначно підвищить впізнаваність бренду і збільшить продажі.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"