Тенденції веб дизайну в 2018, як йти в ногу з часом – LuxSite

Як відомо, дизайн сайту настільки ж важливий, як і його якісне наповнення. Забезпечити привабливу картинку так само важливо, як і подбати про зручний функціонал. Тому дизайнери намагаються завжди тримати руку на пульсі і не відставати від новинок в сфері веб-дизайну, які, до речі, приходять настільки швидко, що не встигаєш озирнутися. Стрімкий розвиток технологій і дизайну може залишити навіть сайт, розроблений пару років назад, на лаві запасних, як застарілий. Зараз ми розглянемо тренди веб-дизайну 2019 і дізнаємося, які нас чекають новинки і що залишиться актуальним в нинішньому році.

Геометрія в дизайні

Завоевавший популярность в 2018 году в разных сферах дизайна, геометрический рисунок остается в тренде на будущий год. При этом его рекомендуется сочетать с элементами декора. До сих пор актуальными остаются двухмерные изображения.

Геометричний малюнок, який завоював популярність в 2018 році в різних сферах дизайну, залишається в тренді на наступний рік. При цьому його рекомендується поєднувати з елементами декору. До сих пір актуальними залишаються двомірні зображення.

Яскравість і насиченість кольору

Яскраві кольори відмінно вписуються як в плоский, так і в матеріальний дизайн. У майбутньому році будуть популярні градієнти і переходи. Насичені, соковиті кольори зроблять ваш дизайн сміливим і незабутнім. Головне правило використання яскравих кольорів – правильне поєднання.

Графіка

Графічний дизайн розвивається не повільніше інших сфер веброзробки і вже давно вийшов за рамки простого дизайну сайтів. Різні види графічних зображень будуть популярні в 2019 році. Серед них варто виділити:

  • Скетч. Ви напевно зустрічали на різних вебресурсах зображення, намальовані як би від руки. Це і є скетч.

Графический дизайн

  • Контурний малюнок, який також називають векторним. Він залишається в тренді завдяки простому і зрозумілому візуальному відображенню. Ця техніка добре себе зарекомендувала при створенні складних зображень і патернів.

Контурный рисунок

Фотографії

Фотографії на сайті були і залишаються популярними. Але в 2019 році стокові фото будуть відходити на задній план, а перевага буде віддаватися оригінальним, авторським фото. Зокрема, для інтернет-магазинів наявність оригінальних фото є обов’язковим, адже це безпосередньо впливає на продажі. Інтернет-магазини повинні приділити чимало уваги створенню авторських фото. Анімація. Однією тільки графікою сучасний веб-дизайн не обмежується. Зараз головним трендом є анімація, яка використовується в різних складових сайту. Це може бути і логотип компанії, і фонове зображення, і перехід між об’єктами, і іконки на сайті. Зображення, яке постійно рухається, привертає увагу і затримує відвідувача на сайті. Для цього використовується відео або gif-зображення. Розширення зображень.

Старі добрі формати, такі як jpg і png відходять на задній план і поступаються першістю SVGфайлам. Цей формат дозволяє зберегти високу якість зображення при невеликому розмірі файлу, а також зручний в масштабуванні.

Мінімалізм

Ще одним трендом веб-розробки є мінімалізм. Насиченість деталями, яка змушує користувача довго розглядати, думати і вибирати, вже давно не використовується. Все геніальне просто. Мінімальна кількість деталей, проста навігація і якісний функціонал – головні критерії успішного сайту в 2019 році. Більш детальну інформацію можна відкривати при наведенні на кнопку – тут якраз має місце використання анімації.

Навіть при мінімальній кількості деталей, дизайн можна створити таким чином, що він буде привертати увагу і викликати певні емоції. А вже емоції будуть спонукати користувача до дії. Продумуючи емоційну сторону дизайну, як раз варто згадати про популярних в цьому і наступному році соковитих відтінках. Зачепите струни душі користувача – і він ваш.

На закінчення варто сказати, що веб-дизайн є одним з ключових моментів в процесі веб-розробки і вимагає чимало часу – близько 30% від загальних витрат часу на створення сайту.

 

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"