Розробка сайтів, Київ, Україна: Створення інтернет магазину, лендінгу

/РОЗРОБКА САЙТІВ

Створення "продающих" сайтів будь-якої складності

ЯКІ САЙТИ МИ СТВОРЮЄМО

Створення сайтів в Києві від команди LuxSite пропонує рішення для бізнесів різного масштабу

block_img1

"Продающий" сайт

Лендінги

На лендінг, або цільову сторінку, ведеться трафік із контекстної і/або таргетингової реклами. Всі відомості розміщені на одній сторінці. Користувач заходить на лендінг, дивиться класну презентацію та залишає заявку, дзвонить або здійснює будь-яку іншу цільову дію. Ви можете замовити лендінг у Києві та інших містах України – ми створимо гарний дизайн і наповнимо його якісним контентом, щоб ви отримували ще більше лідів.

block_img2

Інтернет-магазин

Інтернет-магазини

Зручна навігація, якісний контент, стильний дизайн – все це допомагає продавати. Інтернет-магазини “з привітом із 90-их” помиратимуть. Сучасні функціональні сайти враховують усе: швидкість завантаження, адаптивність під мобільні пристрої, пошукову оптимізацію, правильну архітектуру. Вони синхронізуються з бухгалтерськими програмами, платіжними системами, з їхньою допомогою ведеться статистика відвідуваності та продажів. Сьогодні, щоб забезпечити хороші продажі, потрібно замовляти інтернет-магазин у професіоналів.

block_img3

Корпоративний сайт

Корпоративні сайти

Замовити корпоративний сайт за три копійки або зробити його самостійно “на колінці” – виключно ваше рішення. Але сьогодні корпоративний сайт повинен бути не просто хорошим. Він повинен бути дуже хорошим. Це перше, що бачить ваш потенційний клієнт. Сайт компанії вартий того, щоб вкласти в проект гроші та сили. Зате він міститиме максимум інформації: проекти, статті, блог, відгуки клієнтів, партнери, контакти та багато іншого. Все для того, щоб залучати нових клієнтів і закохувати їх у вашу компанію.

block_img3

Сайт-візитка

Сайти-візитки

Візитка містить контакти, адресні дані, напрямок діяльності, перелік товарів або послуг тощо. Вона не складається з величезних каталогів, не містить великі статті, але це аж ніяк не означає, що даних буде недостатньо для користувача. Створення сайту візитки з унікальним дизайном і якісним наповненням враховує специфіку вашої бізнес-ніші та цілі компанії.

Замовити сайт під будь-які бізнес цілі

Ви хочете залучати клієнтів з інтернету? Знаєте, як продумати розміщення блоків, та можете наповнити сайт класними текстами? Встановити всі скрипти та створити стильний дизайн замість стандартного шаблону? Це не так просто, як здається на перший погляд.

Продумати всі нюанси та зробити зі звичайного шаблонного сайту “цукерку”, яка буде продавати ваші товари та послуги, може тільки команда професіоналів.

Ми створюємо зручні та красиві сайти з правильною внутрішньою SEO-оптимізацією та дизайном, щоб вашим клієнтам було комфортно ними користуватися. Це скорочує шлях до здійснення цільової дії та підвищує конверсії. А саме це є кінцевою метою розробки сайту під ключ.

Як проходить робота над створенням сайту

На кожному етапі менеджери LuxSite активно комунікують із замовником – це гарантія того, що програмісти врахують і реалізують усі нюанси майбутнього проекту.

Формування технічого завдання

Перш ніж почати розробку сайту в Києві та інших містах України та світу, ми вивчаємо ваш бізнес, специфіку, особливості, цілі. Формуємо технічне завдання – структуру, архітектуру, функціонал. Визначаємо обсяг необхідних ресурсів і витрати годин роботи фахівця, визначаємо чіткі дедлайни.

Розробка дизайну сайту

Опрацьовуємо елементи інтерфейсу, щоб сайт був зрозумілим і зручним для користувачів.

Програмування

Використовуємо сучасні технології для реалізації сайтів будь-якої складності:

 • Ключовий інструмент – PHP Symfony Framework, але можлива розробка і на інших фреймворках, а також чистий js, jquery, html, css.
 • У нашій команді є фахівці, які працюють на React, а також asp.net і Node.js.
 • По CMS – працюємо з усіма сучасними двигунами на PHP. У портфоліо є інтернет-магазини на Opencart за доступною ціною, сайти на WordPress, проекти на Magento і Drupal.
 • Займаємося інтеграцією платіжних систем, CRM, розсилок та інших актуальних для бізнесу модулів.
 • Мобільна розробка – Java, Swift.

Наповнення контентом

SEO-фахівці, копірайтери та контент-менеджери створять релевантний контент, наповнять сайт інформацією з урахуванням внутрішньої оптимізації сайту.

Комплексний діджитал-маркетинг

Маркетологи, PPC— та SEO-спеціалісти займуться комплексним просуванням вашого нового сайту, щоб ви отримали максимум клієнтських заявок.

Технічна підтримка

Розробка – це лише початок шляху. Ми забезпечимо подальшу технічну підтримку та допоможемо вам дібрати правильну хостинг-компанію.

Вартість сайту

Скільки коштує створення сайтів в Києві від компанії Люкс Сайт

CMS і фреймворки, які ми використовуємо

75% ринку –
мобільні пристрої

Понад 70% користувачів інтернету використовують мобільні гаджети. Тому адаптація вашого сайту під мобільні пристрої дуже важлива з комерційного погляду. Діджитал-агентство LuxSite розробляє сайти в повному комплексі, одразу ж з адаптивною версткою.

Адаптивна верстка дозволяє підвищити лояльність пошукових систем до сайту і прискорити процес його просування.

Що таке адаптивна верстка?

Адаптивна верстка – це підхід, що передбачає зміну дизайну залежно від поведінки користувача, розміру екрану та платформи. Іншими словами, сторінка повинна автоматично підлаштовуватися під кожен пристрій. Це дозволяє уникнути необхідності створення дизайну під кожен новий девайс і здешевлює процес розробки сайту.

Сенс адаптивного макета в тому, що сайт динамічно (в режимі реального часу) підлаштовується під розмір вашого пристрою, і якщо розмір дисплея раптом розшириться/звузиться, то і сайт на це відреагує негайно, без перезавантажень і затримок.

Розробка мобільних додатків

Мобільні додатки – це ще одна конкурентна перевага вашого бізнесу. Ми створимо мобільний додаток, який буде цінним, корисним і зручним для ваших клієнтів. Це дозволить вам збільшити кількість замовлень і підвищити продажі з мобайла.

Створюємо мобільні додатки для iOS і Android. Розробляємо як нативні, так і крос-платформні додатки. Перш ніж створити додаток для Андроїд або Айос ми проаналізуємо, які завдання вашого бізнесу він повинен вирішити: якої мети ви хочете досягти і що повинні отримати ваші клієнти – і тільки після цього розпочнемо створення концепту.

Створення мобільних додатків включає декілька етапів:

 • розробка концепції;
 • створення інтерфейсу;
 • прототипування;
 • розробка функціоналу;
 • тестування та встановлення аналітики;
 • публікація в Google Play та App Store.

Розробка мобільних додатків в Україні від команди LuxSite – це будь-який рівень складності, унікальний інтуїтивно зрозумілий UX/UI дизайн і швидкі терміни роботи.

Хочете замовити сайт в Києві, приїжджайте до нас в гості! Немає часу на особисту зустріч? Заповнюйте бриф – і наші менеджери розкажуть вам усі деталі.

1/1

Створена зручні веб-сайти, які приносять прибуток Розробка сайтів в Києві

Організувати продажу вашого продукту в інтернеті, підвищити впізнаваність бренду або надати користувачам корисну інформацію – з такими завданнями впорається грамотно створений сайт для бізнесу. Щоб отримати дійсно ефективний інструмент, довірте його створення команді професіоналів LuxSite. Розробка сайтів в Києві або інших містах України та запуск проекту виконуються строго в узгоджені терміни. Ми створюємо інтернет-ресурси, які працюють для розвитку вашого бізнесу.

Основні етапи створення проекту

Ви можете замовити сайт будь-якого рівня складності і призначення. Менеджери LuxSite подбають про узгодження важливих питань на кожному етапі роботи:

 1. 1. Постановка ТЗ. Ми проаналізуємо особливості вашого бізнесу і продукту, цільову аудиторію, конкурентів. На основі цих даних сформуємо технічне завдання, в якому будуть затверджені основні характеристики сайта, ціна і обсяг робіт, дедлайн по кожному з етапів.
 2. 2. Розробка прототипу. Це – «чернетка» майбутнього веб-ресурсу. Наша команда виконає розробку структури сайту: меню, розділи, форми, кнопки.
 3. 3. Створення макета дизайну сайту. Опрацюємо призначений для користувача інтерфейс і основні елементи оформлення.
 4. 4. Верстка сайту. Уявімо чітку структуру всіх елементів інтернет-ресурсу.
 5. 5. Програмування. Залежно від особливостей проекту, наші фахівці використовують відповідний фреймворк і CMS, інтегрують платіжні системи та інші модулі.
 6. 6. Наповнення контентом. Створимо якісні SEO-оптимізовані тексти.
 7. 7. Тестування. Перевіримо коректну безперебійну роботу всіх елементів.
 8. 8. Здача готового проекту. Запуск вашого веб-ресурсу.

Які фреймворки і CMS використовуємо для розробки сайту

Наші фахівці працюють з усіма сучасними технологіями і підбирають оптимальні інструменти для кожного проекту:

 • – розробка сайтів на WordPress, Opencart, Drupal або Magento;
 • – використання PHP Symfony і інших фреймворків, jQuery, JS, CSS і HTML;
 • – застосування React, Node.js або ASP.NET;
 • – робота зі Swift і Java в проектах мобільного розробки.

Який сайт можна замовити у компанії LuxSite

Наша команда створить інтернет-ресурс для вирішення будь-яких завдань.

Створення сайту інтернет-магазину

«Доручіть» обов’язки відділу продажів веб-ресурсу. Для цього будуть потрібні: зрозумілий інтерфейс, зручний каталог, який продає контент і чіпляє дизайн. Ми впровадимо необхідний функціонал, налаштуємо синхронізацію з програмами бухгалтерського обліку та платіжними системами. Вбудуємо інструменти бізнес-аналітики і подбаємо про адаптацію під мобільні пристрої.

Розробка Лендінзі

Це – відмінний інструмент для рекламних кампаній. Всього одна сторінка повинна містити максимум корисного контенту та чітко сформульоване пропозицію. Ми створимо дизайн і наповнення Лендінзі, які забезпечать бажаний результат.

Запуск сайту-візитки

Навіть якщо компанія не продає онлайн, потрібно інтернет-ресурс, який допоможе надати клієнтам і партнерам необхідну інформацію. Замовити сайт-візитку варто, щоб створити лаконічну онлайн-презентацію бізнесу.

Виготовлення корпоративного сайту

Такий ресурс стане повноцінним онлайн-представництвом. Додайте всю важливу для цільової аудиторії інформацію: кейси, список партнерів, бізнес-досягнення, статті, відгуки. Доручіть створення такого сайту в Києві і будь-якому іншому місті світу нашій команді.

Розробка веб-додатків і порталів

Ми створюємо складні високонавантажені проекти, які розраховані на величезні обсяги даних. Команда LuxSite допоможе вам запустити новинні, розважальні, освітні платформи та інші ресурси, які передбачають високу відвідуваність і складну архітектуру.

Переваги створення веб-сайтів від компанії LuxSite

 • – повний комплекс робіт: від узгодження ТЗ до запуску і підтримки готового проекту;
 • – облік всіх вимог замовника до веб-ресурсу;
 • – клієнтська підтримка на кожному етапі роботи;
 • – великий вибір технологій;
 • – команда професіоналів з досвідом реалізації 450+ проектів.

Скільки коштує зробити сайт?

Ціна залежить від типу сайту, рівня складності і становить від 14 000 грн за розробку сайту-візитки.

В які терміни розробляється сайт?

Буде потрібно від 7 робочих днів для створення нескладних односторінкових ресурсів до 2 місяців при роботі з індивідуальними проектами.

Що таке створення сайту під ключ?

Це повний комплекс послуг, в який входить розробка, впровадження та запуск готового сайту, включаючи дизайн, верстку, наповнення контентом і тестування.

Які сайти розробляє компанія LuxSite?

Ми реалізуємо проекти будь-якого рівня складності: від Лендінзі і сайтів-візиток до маркет-Плейс і новинних порталів.

Ми створюємо зручні і красиві сайти з правильного внутрішнього SEO-оптимізацією і дизайном, щоб вашим клієнтам було комфортно ними користуватися. Це скорочує шлях до здійснення цільового дії і підвищує конверсії. А адже саме це є кінцевою метою розробки сайту під ключ

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Потрібен якісний сайт?
Ми допоможемо з супроводом проекту "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116