Створення сайту на WordPress - Розробка сайту на Вордпресс від ЛюксСайт

Що таке WordPress?

WordPress – система керування вмістом сайту з відкритим вихідним кодом.
Написана на PHP. Сервер бази даних – MySQL.

Сфера застосування – від блогів до досить складних новинних ресурсів і корпоративних сайтів компаній, де часто публікуються статті, коментарі, відео та графіка.

Простими словами, WordPress – це найпопулярніша у світі система керування контентом сайту.

Переваги створення сайту на WordPress:

Величезна кількість доповнень, маса інформації про налаштування. За офіційною статистикою, частка ринку WordPress серед інших конкурентів перевищує 55%. Понад 58 мільйонів сайтів у світі існують на WordPress. Кожен 7-ий сайт у світі створено і працює на WordPress. Якщо вам потрібен якийсь плагін, їх десятки тисяч. В інтернеті ви знайдете величезну кількість безкоштовних тем, шаблонів і плагінів. А якщо у вас зʼявляться якісь запитання, ви легко зможете знайти відповідь.
Безкоштовність. Так, WordPress – це безкоштовна система. Для новачка, який хоче створити свій блог або невеликий проект, це важливий момент і величезна перевага. Навіщо платити гроші за інші системи управління сайтами, якщо є безкоштовне рішення?
Кросплатформенність. WordPress встановлюється і використовується безпосередньо на практично будь-якому сервері, будь-якому хостингу. На комп’ютер не потрібно нічого додатково встановлювати. Це означає, що ви можете керувати своїм сайтом з будь-якого комп’ютера під управлінням будь-якої операційної системи.
Простота встановлення та використання. Весь процес встановлення займає близько пʼяти хвилин, і для цього не потрібно бути програмістом, розбиратися в коді та технічних нюансах! Розробники постаралися зробити систему максимально простою і дружньою до користувача, щоб в ній змогли максимально швидко розібратися навіть абсолютні новачки.
Вбудований редактор. Користуватися WordPress дуже просто та легко в основному завдяки інтуїтивно зрозумілому вбудованому редактору. Форматування тексту, посилання, вставка картинок і відео – все це робиться декількома кліками.

Слабкі сторони WordPress

Безпека. Як ви думаєте, WordPress є безпечною платформою? Буде нормально, якщо ви скажете “Ні”, багато програмістів так і вважають. Але це не завжди є дійсністю. WordPress має слабкі сторони з погляду безпеки, але сьогодні немає абсолютно безпечних платформ.

Стежити за безпекою складно, тому що пишуть як попало (купа плагінів, тим тощо), а за особливостями і уразливими місцями всіх їх встежити просто нереально. Крім того, WP – одна з найпопулярніших платформ, її частіше ламають хоча б з цієї причини (на WP створено дуже багато сайтів, і якщо знаходять вразливість, то 99%, що вона буде скрізь).

Установка і використання сторонніх плагінів і тем – окрема біда WordPress. Розробники пишуть як хочуть і як попало – в результаті виникає багато проблем із безпекою, сумісністю та швидкістю.

Маршрутизація. Певні проблеми з побудовою урлів. Це страшне слово люблять фахівці з просування сайтів. Для них важлива його структура. Є можливість зробити індивідуальну структуру, але є багато обмежень. При використанні фреймворків (наприклад, Symfony або ASP.NET MVC) таких проблем немає.

Зберігання зображень в WordPress. При завантаженні зображення в бібліотеку медіафайлів WordPress нарізає його на різні розміри. За замовчуванням жорстко задані 3 розміри. Але якщо ви хочете задати свій стандарт, то WordPress створить 6 файлів на 1 завантажене зображення, навіть якщо ви просто хотіли вставити на сторінку оригінальне зображення і вам не потрібна вся інша нарізка. Коли ми завантажимо ще 300 зображень, файлів буде вже 1800. А якщо у нас ще встановлені плагіни, які теж додають свої розміри? Скільки тоді файлів буде створюватися на 1 зображення?

Висновок

У великій популярності WordPress, мабуть, грають роль дружність інтерфейсу управління сайтом, простота встановлення та використання, всі ці тисячі готових плагінів і шаблонів, низький поріг входження програмістів. Ці характеристики відповідають всьому тому, що так важливо для звичайного веб-майстра або людини, якій просто потрібен невеликий сайт.

Резюмуючи, можна сказати, що в загальному випадку розробку сайту має сенс проводити за принципом “від простого до складного”. Для початку може підійти і WordPress, але з розвитком вашого проекту, найімовірніше, доведеться задуматися про перехід на фреймворки.

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116