Як хостинг впливає на SEO просування? – LuxSite

Безумовно, контент і грамотна сеооптімізація грають провідну роль в ефективному просуванні сайтів. Але якщо сайт довго завантажується або підвисає в режимі внутрішніх кліків, наприклад, під час фільтрації товарів в каталозі, то перших рядків пошукової видачі йому не бачити!

Тому фахівці рекомендують не економити час і кошти при виборі хостингу і домену. В іншому випадку всі зусилля по створенню сайту зведуться до нуля. В даний час ринок послуг величезний, пропозицій маса. Як з усього вибрати підходящий хостинг або домен? Які параметри хостингу є ключовими для результативного просування сайту?

Аптайм

Аптайм ─ оригінальний показник ефективності розміщення сайту. Він дає можливість зрозуміти, який час сайт працює в задовільному режимі.

Аптайм називають наочним демонстратором успішності просування. Якщо його величина 99,5%, то констатують: сайт не був доступний 0, 5% або кожні 30 секунд з 100 хвилин. Перевіряють Аптайм будь-якого хостингу за допомогою спеціального лічильника Яндекс Метрики. Дані сервісу виводяться в наочній і простій формі, як показано на малюнку нижче.

Тому фахівці звертають увагу, що для просування підходять тільки сайти з аптаймом не нижче 99, 99%. Справа в тому, що пошукові системи регулярно роблять сайтові запити, ідентифікуючи нові сторінки, щоб їх індексувати. Якщо процес постійно або часто йде з перебоями, наприклад, індексація нових сторінок проходить незадовільно, а старі сторінки взагалі випадають з індексу або знижуються в рейтингу, то говорять про негативну сеооптімізацію.

Чи впливає хостинг на seo-просування сайту

Швидкість сайтозагрузки

Чим швидше сайт завантажується, тим більше сторінок проіндексує пошуковий алгоритм. До сайту з оптимальною швидкістю завантаження лояльніше ставляться користувачі. В еру надшвидкісного інтернету пріоритетом користуються хостинги, що забезпечують блискавичну завантаженість веб-сторінок. В іншому випадку користувач не стане довго чекати і клацне на іншому сайті. Не забувайте, що поведінковий фактор відіграє велике значення в просуванні сайтів.

Фахівці констатують, що сайти з оперативним завантаженням при однакових умовах мають значно вищий рейтинг. Вимірюють час завантаження ресурсу за допомогою спеціальних сервісів, які, як правило, видають результат в простому форматі, як на малюнку нижче.

Територіальне розміщення

Для сайтопросування в пріоритеті ті хостинги, які знаходяться в тому ж географічному сегменті, що і основна частина цільової аудиторії. Зверніть увагу, що український сайт, розміщений на українському домені, буде працювати значно швидше, ніж при розміщенні в домені, з фізичним перебуванням в Польщі.

Своєчасна оплата

Співпрацюйте з лояльними хостинг-провайдерами, які попереджають про відповідні терміни оплати і відкладають відключення на 1 або 2 тижні в разі форс-мажору.

Доменний рівень

Пам’ятайте про те, що піддомени формату ***. ***. ua (третя категорія) Проблемні індексуються, ніж піддомени формату ***. ua (основного або другого рівня). Не забувайте, що оптимізує динаміку просування сайтів в пошуковій викладенні застосування сертифіката SSL. Особливо актуальний захист трафіку для сайтів, пов’язаних з платежами.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"