Навіщо бізнесу просування в Facebook - замовити ефективне просування в luxsite

Просування в Facebook, та й в будь-яких інших соціальних мережах є невід’ємною частиною сучасного бізнесу. З кожним днем світ все більше заглиблюється в інтернет, і більшість покупок здійснюються саме там. У соціальних мережах можна швидко сформувати потрібний настрій навколо вашого бренду, викликати довіру своїх покупців і зробити їх більш лояльними до компанії.

Facebook відкриває величезні можливості перед представниками малого, середнього і навіть великого бізнесу, адже використовуючи всі пропоновані інструменти можна швидко і ефективно просувати свою справу, збільшити продажі і прибуток. Ще важливим фактором Facebook є більш низька ціна за залученого покупця.

Просування в FacebookТрохи статистики

  • Facebook просування відкриває перед бізнесом дійсно видатні можливості, про що нам сигналізує статистика соціальної мережі:
  • Більше 2 мільярдів активних користувачів;
  • 50 мільйонів компаній мають сторінки в Фейсбук;
  • 1/5 частина населення планети щодня користується Фейсбуком;
  • Щохвилини реєструються 400 нових користувачів;
  • В середньому 8 разів користувач заходить в Facebook кожен день;
  • Дохід Facebook від реклами понад $ 3 млрд.
  • В майбутньому FB буде тільки рости і збільшувати свої показники.

Ефективне просування Facebook

Просування сторінки в Facebook починається з аналізу конкурентів. Подивіться, якими методами користуються ваші конкуренти, що вони пишуть в своїх постах і як на них реагує їх цільова аудиторія.

Потім створіть тематичну сторінку, оформіть дизайн і напишіть перші пости. Визначтеся з тим, який контент будете публікувати, як часто і на які теми. Все це пропишіть в плані і строго дотримуйтеся йому.

Запустіть платну таргетовану рекламу на свою цільову аудиторію з вигідним і унікальною пропозицією. Таким чином ви отримаєте більше клієнтів за низькою ціною, а також зможете збільшити загальну чисельність сторінки. Підтримуйте Facebook акаунт в робочому стані, швидко давайте зворотний зв’язок своїй аудиторії.

Відмінною особливістю Фейсбук є те, що просуватися в ньому може абсолютно будь-яка компанія, що працює в будь-якій сфері. Адже багато хто вважає, що Facebook вигідний тільки інтернет-магазинам. Але щодня цей міф спростовується, адже навіть складний і дорогий бізнес знаходить своїх клієнтів в FB.

Використовуйте ці поради просування в Facebook вже сьогодні і почніть залучати додаткових клієнтів в свій бізнес.

Чому потрібно зареєструвати бізнес-аккаунт в Facebook вже сьогодні?

По-перше, погляньте на ринок. Мільйони компаній вже в зараз ведуть свої акаунти і залучають клієнтів до свого товару чи послуги. Вони вибудовують взаємини зі своїми покупцями і передплатниками, зміцнюючи позицію свого бренду.

По-друге, ви зможете безкоштовно і дуже швидко доносити інформацію до своєї цільової аудиторії, а також з мінімальним бюджетом поширювати її на ще більшу кількість людей. Просування в facebook ціни має доступні, це відмінний варіант заявити про себе в мережі інтернет.

По-третє, завдяки аккаунту в Facebook можна пропонувати свої товари та послуги тим, хто в даний момент їх шукає і готовий придбати.

Четверте – реклама дає безмежні можливості для вашого бізнесу. Наприклад, ви можете пропонувати свій продукт в певній місцевості, де зараз знаходиться ваша аудиторія. І головне, ви легко можете провести повний аналіз вашого просування, виявити найефективніші способи і посилити їх.

Все це робиться протягом кількох тижнів, тому не варто втрачати дорогоцінний час, реєструйте бізнес-аккаунт в Facebook вже сьогодні і залучайте більше клієнтів до своєї кампанії.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"