Як захистити контент на сайті від копіювання та крадіжки - luxsite

Жоден сайт, яким би авторитетним не був, проблеми з унікальністю контенту не обходять стороною. Немає гарантії того, що всі будуть слідувати правилам і ніхто не скопіює текст з вашого сайту. Але ви можете зі свого боку зробити все можливе, щоб якщо хтось захоче процитувати текст вашого сайту, то обов’язково пошлеться на джерело.

Вихід є – дати людям можливість ділитися матеріалами

Зараз все більше сайтів пропонують своїм відвідувачам можливість поділитися інформацією, що міститься на сторінках, в соціальних мережах. При цьому посилання на сайт завжди буде прикріплюватися до цитати.
унікальний текст

Що це вам дасть?

  • Кожен раз, коли хтось буде ділитися контентом вашого сайту, його будуть бачити все більше людей. Така реклама розширить аудиторію і допоможе завоювати довіру до бренду.
  • Трафік збільшиться завдяки переходам на сайт з інших ресурсів. Одна людина, який поділився на своїй сторінці інформацією з вашого сайту, призводить на сторінку сайту певне кількості відвідувачів.
  • Збільшується кількість природних посилань на ваш сайт на інших ресурсах.

Підсумок: дозволяючи відвідувачам ділитися вашим контентом, ви отримуєте безкоштовну рекламу і зменшення витрат на просування бізнесу.

Що робити, якщо тексти з сайту копіюють без вашого дозволу?

Позиції вашого сайту однозначно знизяться, якщо хто-небудь з конкурентів скопіює ваш контент і розмістить на своєму сайті. Навіть якщо ви особисто є автором свого контенту, то присутність в мережі точної копії тексту може загрожувати вам тим, що з пошуку по ключових запитах ваш сайт буде виключений або SEO просування помітно погіршиться.

захист контента

Що допоможе цього уникнути?

  • Додавання скрипта, який забороняє самостійно виділяти і копіювати текст.
  • Використання плагіна, який не допустить копіювання контенту.
  • Підняття авторитету сайту за допомогою ведення сторінок у соціальних мережах, акаунтів на тематичних форумах, або ж повідомлення про новий контенті на інших авторитетних ресурсах.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"