Захищаємо контент від злодіїв: як зробити щоб унікальне залишилося унікальним? – LuxSite

Жоден сайт, яким би авторитетним не був, проблеми з унікальністю контенту не обходять стороною. Немає гарантії того, що всі будуть слідувати правилам і ніхто не скопіює текст з вашого сайту. Але ви можете зі свого боку зробити все можливе, щоб якщо хтось захоче процитувати текст вашого сайту, то обов’язково пошлеться на джерело.

Вихід є – дати людям можливість ділитися матеріалами

Зараз все більше сайтів пропонують своїм відвідувачам можливість поділитися інформацією, що міститься на сторінках, в соціальних мережах. При цьому посилання на сайт завжди буде прикріплюватися до цитати.
унікальний текст

Що це вам дасть?

 • Кожен раз, коли хтось буде ділитися контентом вашого сайту, його будуть бачити все більше людей. Така реклама розширить аудиторію і допоможе завоювати довіру до бренду.
 • Трафік збільшиться завдяки переходам на сайт з інших ресурсів. Одна людина, який поділився на своїй сторінці інформацією з вашого сайту, призводить на сторінку сайту певне кількості відвідувачів.
 • Збільшується кількість природних посилань на ваш сайт на інших ресурсах.

Підсумок: дозволяючи відвідувачам ділитися вашим контентом, ви отримуєте безкоштовну рекламу і зменшення витрат на просування бізнесу.

Що робити, якщо тексти з сайту копіюють без вашого дозволу?

Позиції вашого сайту однозначно знизяться, якщо хто-небудь з конкурентів скопіює ваш контент і розмістить на своєму сайті. Навіть якщо ви особисто є автором свого контенту, то присутність в мережі точної копії тексту може загрожувати вам тим, що з пошуку по ключових запитах ваш сайт буде виключений або SEO просування помітно погіршиться.

захист контента

Що допоможе цього уникнути?

 • Додавання скрипта, який забороняє самостійно виділяти і копіювати текст.
 • Використання плагіна, який не допустить копіювання контенту.
 • Підняття авторитету сайту за допомогою ведення сторінок у соціальних мережах, акаунтів на тематичних форумах, або ж повідомлення про новий контенті на інших авторитетних ресурсах.

Ни один сайт, каким бы авторитетным ни был, проблемы с уникальностью контента не обходят стороной. Нет гарантии того, что все будут следовать правилам и никто не скопирует текст с вашего сайта. Но вы можете со своей стороны сделать все возможное, чтобы если кто-то захочет процитировать текст вашего сайта, то обязательно сошлется на источник.

Выход есть – дать людям возможность делиться материалами

Сейчас всё больше сайтов предоставляют своим посетителям возможность поделиться информацией, содержащейся на страницах, в социальных сетях. При этом ссылка на сайт всегда будет прикрепляться к цитате.уникальный текст

Что это вам даст?

 • Каждый раз, когда кто-то будет делиться контентом вашего сайта, его будут видеть всё больше людей. Такая реклама расширит аудиторию и поможет завоевать доверие к бренду.
 • Трафик увеличится благодаря переходам на сайт с других ресурсов. Один человек, поделившийся на своей странице информацией с вашего сайта, приводит на страницу сайта определенное количества посетителей.
 • Увеличивается количество естественных ссылок на ваш сайт на других ресурсах.

Итог: позволяя посетителям делиться вашим контентом, вы получаете бесплатную рекламу и уменьшение затрат на продвижение бизнеса. 

Что делать, если тексты с сайта копируют без вашего позволения?

Позиции вашего сайта однозначно понизятся, если кто-нибудь из конкурентов скопирует ваш контент и разместит на своем сайте. Даже если вы лично являетесь автором своего контента, то присутствие в сети точной копии текста может угрожать вам тем, что из поиска по ключевым запросам ваш сайт будет исключен или SEO продвижение заметно ухудшится.

защита контента

Что поможет этого избежать?

 • Добавление скрипта, запрещающего самостоятельно выделять и копировать текст.
 • Использование плагина, который не допустит копирование контента.
 • Поднятие авторитета сайта посредством ведения страниц в социальных сетях, аккаунтов на тематических форумах, или же сообщение о новом контенте на других авторитетных ресурсах.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"