Локальне SEO-просування для сайтів від компанії luxsite

Локальне SEO-просування використовують для сайтів, які тісно зав’язані під якусь регіональну область. Косметологи в Києві, дантисти в Броварах, кур’єри в Вінниці – local SEO актуально для багатьох бізнесів. Цей вид просування показує хороші результати і в великих мегаполісах, і в невеликих містах. Це ефективна тактика оптимізації, яка при правильному підході дозволить вам зайняти топові позиції в певній територіальній області.

Чому таке сео-просування стає популярним? Відповідь проста! Клієнти не хочуть проводити свій дорогоцінний час в дорозі, тому вони шукають косметолога, дантиста, кур’єра недалеко від свого поточного місця розташування на карті. Більше половини пошукових запитів в Google мають локальну прив’язку. А Google в свою чергу хоче видавати користувачам релевантні результати. Це означає, що пошукові роботи Google ранжируют сайти таким чином, що у компаній, розташованих поруч з користувачем, є перевага не тільки на картах, але і в органіці. Збудувавши правильну стратегію локального просування, ви зможете опинитися в топі серед місцевих компаній.

Місцевий локальний бізнес часто має карт-бланш перед великими національними корпораціями. Місцевим компаніям набагато простіше налагодити просування як в офлайні, так і в онлайні. Локальне SEO в таких випадках дає відмінні результати. А знаючи маленькі секрети, можна домогтися ще більш вражаючих результатів.

Локальний лінкбілдінг

Нарощування маси не повинно перетворюватися на рутинну закупівлю посилань без урахування якості. Якісна маса посилань для локального просування повинна відповідати декільком критеріям, а саме – бути розміщеною на сайтах, які:

  • тематично відповідають вашій бізнес-ніші;
  • територіально збігаються з місцем розташування вашої ЦА;
  • забезпечують вам релевантний трафік (тобто призводять потенційних клієнтів);
  • працюють на вашу корпоративну репутацію (призводять людей з авторитетних ресурсів, популярних інтернет-магазинів і т.д.).

Соціальні мережі

Яким чином вони можуть допомогти в розкрутці сайту в Києві? Крім того, що соціальні мережі є одним з головних каналів для спілкування з вашими клієнтами, вони впливають і на пошукову видачу. Відвідувачі з соціальних мереж вже потенційно зацікавлені в ваш продукт або послугу, вони покажуть пошуковим роботам, що ваш сайт їм цікавий. Тому ваша задача – привести якомога більше трафіку з соцмереж. Вставляйте посилання в корпоартивних постах, розповідайте про нові товари і послуги, рекламуйте свою компанію з місцевих розкручених груп. Все це дасть плоди.

У Instagram можна вибрати певний пункт для того, щоб “зачепити” свою цільову аудиторію. Youtube також часто демонструє відвідувачам відео, грунтуючись на їх місці розташування. Воно ж лягає в основу переліку трендів в певному регіоні. Схема роботи з просування сайту в Києві та інших регіонах України проста: замовляєте зйомку відеоролика, додаєте телефон в сам ролик, і в тайтл, заливаєте його на Youtube, злегка прогріваєте. У підсумку ваш профіт – це трафік і звернення клієнтів. Одне і те ж відео можна залити кілька разів, “заточені” його під певну місцевість (селище, село, місто, область).

Беклінки конкурентів

З конкурентами теж потрібно працювати. Проаналізуйте, за допомогою яких джерел вони нарощують свою кількість посилань і використовуйте це для свого сео-просування в Києві та інших міста України.

Підвищуйте якість контенту

Інвестувати гроші і сили в нарощування маси і при цьому давати користувачам неякісний контент не має сенсу. Слідкуйте за тим, щоб ваша інформація була релевантною, актуальною, давала потенційним клієнтам знижки або акції. Ваші головні орієнтири у створенні контенту – користь і інтерес для читача. Саме вони повинні стати основою в процесі створення ідей і контенту.

Локальне SEO-просування стає все більш популярним, тому що генерує ліди місцевому бізнесу. А саме до цієї мети ми всі прагнемо, правда ?. Оптимізуйте свій сайт з урахуванням географічної прив’язки за допомогою компанії luxsite – і ймовірність потрапити в видачу до ваших потенційних клієнтів сильно збільшиться.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"