Що таке просування сайту по трафіку від маркетингової компанії luxsite.ua

Є два основних типи просування – по позиціях і по трафіку. Сьогодні багато клієнтів не так самозабутньо прагнуть до перших рядів по позиціях в Google, а звертають увагу, в першу чергу, на пошуковий трафік на свій ресурс. Обидва підходи до розкручування – ефективні, відрізняються вони обсягом роботи і ключовими показниками ефективності. У позиційному просуванні – це позиція у видачі, в просуванні по трафіку – наведений на сайт пошуковий трафік.

Просування сайту по трафіку працює як сильний стимул, який швидко приводить на сайт велику кількість цільового трафіку. Такий тип просування, на відміну від просування по позиціях, менш залежний від зміни пошукових алгоритмів.

Стратегія такого просування ідеально показує себе при роботі з сайтами певного типу:

 • сайтами компаній, які працюють в дуже висококонкурентній галузі;
 • інтернет-магазинами;
 • розважально-інформаційними порталами;
 • об’ємними сайтами з розгалуженим рубрикатором.

При цьому підхід не є ефективним при роботі з невеликими сайтами на кілька сторінок. Для того, щоб почати розкрутку по трафіку часто потрібно істотно допрацювати структуру ресурсу і провести серйозну внутрішню оптимізацію, це додаткові витрати, які потрібно враховувати власнику бізнесу.

SEO-фахівці приводять на веб-ресурс велику кількість цільових відвідувачів в найкоротші терміни. Коштує така послуга, як правило, недешево, оскільки за кожного відвідувача з пошукових систем доводиться платити. Але платите ви за цільові переходи, а це більш високі гарантії конверсії. Це своєрідна контекстна реклама, але в більш доступному за ціною варіанті.

Просування сайту по трафіку в Києві

Як будується робота?

Сео-просування по трафіку, як і звичайна розкрутка, відбувається в кілька етапів:

 • спочатку фахівці аналізують бізнес-нішу і конкурентів;
 • обговорюються деталі: ціна за цільовий перехід і стоп-слова;
 • потім здійснюється повний аудит сайту;
 • збирається семантика;
 • запускаються процеси по внутрішній оптимізації ресурсу;
 • за допомогою лінкбілдінга і контекстної реклами на сайт активно ведуть великий потік цільової аудиторії.

В процесі роботи зазвичай використовують середньо- і низькочастотні запити. Фахівці обробляють безліч релевантних ключових слів, що дозволяє максимально розширити цільову аудиторію. Завдяки цьому відбувається активне збільшення загального числа відвідувачів на сайті.

У такому типі просування дуже низька ймовірність зловити “випадкових” користувачів, на сайт потрапляють потенційні клієнти по релевантними запитами, тобто ймовірність того, що вони здійснять конверсію дуже висока.

Коли використовувати і в чому переваги?

SEO-просування по трафіку ефективно спрацює, якщо на сайт потрібно привести великий трафік в період проведення акції або розпродажу. Всі сезонні маркетингові події – відмінний привід протестувати цей тип просування. Також тактику використовують в період, коли сайт просідає у видачі в період «не сезону”. Можна спробувати просування по трафіку і для розкрутки окремих розділів рубрикатора або особливих категорій продукції, на яких власник сайту хоче зробити акцент.

Висока вартість такого підходу виправдовується масою переваг:

 • різкий стрибок трафіку, який буде спостерігатися протягом певного періоду часу;
 • ефективний спосіб взаємодії з окремими групами товарів і категоріями;
 • більш низька ціна за залученого цільового клієнта, ніж, наприклад, в контекстній рекламі;
 • прозора і зрозуміла схема оплати;
 • гарна якість залученої аудиторії, а значить, більш високий відсоток конверсій;
 • зниження показника відмов і поліпшення позицій у видачі;
 • можливість тонкої настройки і корекції процесу або бюджету, що не позначиться на результаті.

Таке просування сайту в Києві використовували багато великих відомих інтернет-магазинів і загальнонаціональних брендів. Для аналізу отриманого результату по пошуковому трафіку, як правило, використовують Google Analytics. У такому підході велике значення має рівень і компетенції SEO-фахівців. Але це один з варіантів розкрутки сайту, який гарантує результат на 100%.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"