Мобильная разработка UA – LuxSite

СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНИХ
ДОДАТКІВ

Додатки будь-якої складності під iOS та Android

МОБІЛЬНИЙ СЕГМЕНТ — ЦЕ БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ РИНКУ

Мобільні додатки – це ще одна конкурентна перевага вашого бізнесу. Ми створимо мобільний додаток, який буде цінним, корисним та зручним для ваших клієнтів. Це дозволить вам збільшити кількість замовлень та збільшити продажі з мобайла.

Створюємо мобільні додатки для iOS та Android. Розробляємо як нативні, так і крос-платформені додатки. Перш ніж створити додаток для Андроід або Айос ми проаналізуємо, які задачі вашого бізнесу він повинен вирішувати: яких цілей ви хочете досягти та, що повинні отримати ваші клієнти, – і лише після цього приступимо до створення концепту.

Мобільний додаток це:

block_img1

Ріст продажів

Більше половини покупок тепер здійснюється через телефон, тому крок в мобільний ринок тільки розширить аудиторію

block_img2

Зручність користування

На відміну від комп'ютера, телефон завжди під рукою, і доступ до додатку людина отримує миттєво

block_img3

Зв'язок з користувачами

Через додаток набагато легше здійснити зв'язок з користувачем. Це покращує взаємодію та призводить до зростання активності та продажів.

Як проходить робота над створенням ДОДАТКУ

На кожному етапі менеджери LuxSite активно комунікують із замовником – це гарантія того, що програмісти врахують та релізують всі нюанси майбутнього проекту.

Формування технічного завдання

Перед тим як почати розробку в Киеві та інших містах України та світу, ми вивчаємо ваш бізнес, специфіку, особливості, цілі. Формуємо технічне завдання – структуру, архітектуру, йункціонал. Визначаємо об'єм необхідних ресурсів і затрати годин роботи спеціаліста, визначаємо чіткі дедлайни.

Розробка дизайну

Опрацьовуємо елементи інтерфейсу, щоб додаток був зрозумілим і зручним для користувачів

Програмування

Используем современные технологии для реализации сайтов любой сложности:

  • Ключевой инструмент — PHP Symfony Framework, но возможна разработка и на других фреймворках, а также чистый js, jquery, html, css.
  • В нашей команде есть специалисты, которые работают на React, а также asp.net и Node.js.
  • По CMS работаем со всеми современными движками на PHP. В портфолио есть интернет-магазины на Opencart по доступной цене, сайты на WordPress, проекты на Magento и Drupal.
  • Занимаемся интеграцией платежных систем, CRM, рассылок и других актуальных для бизнеса модулей. Мобильная разработка — Java, Swift.

Наполнение контентом

SEO-специалисты, копирайтеры и контент-менеджеры создадут релевантный контент, наполнят сайт информацией с учетом внутренней оптимизации сайта.

Комплексный диджитал-маркетинг

Маркетологи, PPC— и SEO-специалисты займутся комплексной раскруткой вашего нового сайта, чтобы вы получили максимум клиентских заявок.

Техническая поддержка

Разработка – это лишь начало пути. Мы обеспечим последующую техническую поддержку и поможем вам подобрать правильную хостинговую компанию.

Стоимость разработки

Ссколько стоит создание приложений в Киеве от компании Люкс Сайт

1/1

СЕО-текст 2 УКР

Lorem Ipsum – это текст-“рыба”, часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной “рыбой” для текстов на латинице с начала XVI века. В то время некий безымянный печатник создал большую коллекцию размеров и форм шрифтов, используя Lorem Ipsum для распечатки образцов. Lorem Ipsum не только успешно пережил без заметных изменений пять веков, но и перешагнул в электронный дизайн. Его популяризации в новое время послужили публикация листов Letraset с образцами Lorem Ipsum в 60-х годах и, в более недавнее время, программы электронной вёрстки типа Aldus PageMaker, в шаблонах которых используется Lorem Ipsum.

Клієнти

Ми допомогли більше ніж 450 клієнтам
в розвитку їхнього бізнесу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1/1

Необхідне створення мобільних додатків?
Ми допоможемо з супроводом проекту "під ключ"

Послуги

LuxSite – це повний комплекс послуг
з розробки і маркетингу:

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116