Просування мобільних додатків: огляд способів розкрутки для новачків – LuxSite

Якщо ви хочете витратити рекламний бюджет ефективно, то для початку визначте, якого результату потрібно досягти: 30 тисяч установок, 80 тисяч конверсій у програмі, потрапити в ТОП? Від цього залежить і бюджет, і вибір типів рекламних кампаній.

Контекстна реклама

З одного боку, рекламні повідомлення будуть показані тільки зацікавленим клієнтам, але з іншого для початку потрібно правильно визначити свою цільову аудиторію, інакше ефективність може виявитися нульовою. Якщо ви оберете цей спосіб, то заплатите тільки за покази в контекстній мережі, але зіштовхнетеся з високою конкуренцією.

Таргетинг у соцмережах

Розкрутка мобільних додатків через соцмережі дає багато інформації про користувачів для  правильного й точного налаштування таргетингу. Показ у ВК можна налаштувати через myTarget, а в ФБ і Instagram через сторінку в Facebook. Ви платите тільки за переходи, а рекламу бачать потенційно зацікавлені користувачі. На жаль, є у цього способу й істотний мінус якщо ви налаштуєте оголошення не для «своєї» аудиторії, реклама не буде ефективною.

Офлайн реклама постери, борди, ТБ

Залучення зовнішніх носіїв підійде для додатків без вузької цільової аудиторії й тільки в тому випадку, якщо додаток існує вже давно. Ефективність може бути дуже високою: наприклад, вартість бюджету рекламного ролика про Clash of Clans, який «поставили» в трансляцію футбольного матчу, склала 9 млн доларів, але результат був неймовірним. Використовуючи цю рекламу, ви охопите величезну аудиторію, але водночас оцінити її ефективність за невисокого бюджету навряд чи зможете.

Просування мобільних додатків

Прес-реліз

Прес-реліз це текст-новина для сайту. Якщо ваш додаток є революційним або вирішує актуальні соціальні завдання, варто підготувати реліз для профільних сайтів з вашої тематики. Такі ресурси зазвичай мають досить велику аудиторію. Релізи в нативній або новинній формі іноді навіть публікують безкоштовно. Спосіб підходить не всім: якщо фішок і гарячих “гачків”, за які могла б зачепитися аудиторія, немає, то розкрутка не спрацює.

Огляд на профільному сайті

Профільний опис допоможе потенційному клієнту зрозуміти потрібна йому ваша пропозиція чи ні. Для початку потрібно спрогнозувати, який саме тематичний сайт принесе найбільше користувачів. Розбавте текстову частину поста яскравими картинками та прикладами. Не варто писати неправду і перебільшувати свої переваги, інакше ви обдурите очікування аудиторії.

Групи в соціальних мережах

Публікуйте пости про додаток у розважальних популярних групах, орієнтованих на вашу цільову аудиторію. Водночас ви охопите велику кількість користувачів. Правда, останнім часом вартість поста в деяких спільнотах невиправдано завищена, тому на етапі домовленостей попросіть в адміністратора статистику й добре її вивчіть.

Просування мобільного додатка в Youtube

Огляди дозволяють охопити величезну аудиторію, яка дійсно цікавиться додатками. У 99% це пряме попадання в ціль. Користувачі завантажують потрібну програму одразу після перегляду. Має цей спосіб і недоліки: часто канали просять чималі гроші за публікацію відео. Водночас треба дуже точно визначити канал, а це непросто.

Мотивований трафік

Мотивований трафік – це завантаження додатків за певну плату. Він дозволяє швидко вивести програму в топ маркету. Можна скористатися одним із сервісів, які забезпечують придбання певної кількості установок, наприклад, CashPump. Це гарантує швидке потрапляння в ТОП своєї категорії та дешевий трафік. Є у цього методу і значний недолік відтік залучених клієнтів у майбутньому.

У більшості випадків до фахівців звертаються, коли спроби розкрутити додаток своїми силами провалилися, бюджет злитий, а результату немає. Якщо ви хочете отримати хороший ефект, але боїтеся помилитися та викинути гроші на вітер, звертайтеся в Luxsite. Рекламою вашої програми займуться досвідчені професіонали! Ми допоможемо підняти рейтинг вашого додатка в App Store і Play Market.

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"