WordPress як найпопулярніша платформа для створення сайту – LuxSite

WordPress – це зручна доступна програма для управління контентом (CMS). Спочатку вона була створена для управління блогами, але швидко отримала популярність у власників інших невеликих сайтів. Це система з відкритим кодом, де всі необхідні дії можна здійснювати і без втручання в нього.

Чому користувачі обирають WordPress?

Ця платформа має простий зрозумілий інтерфейс, з яким розбереться навіть новачок, який вирішив створити сайт для себе. Саме цим обгрунтована його величезна популярність серед блогерів. І, найважливіше, WordPress безкоштовний! Всі настройки стають доступні після 5 хвилин установки на сервер (докладні інструкції є в мережі). А якщо функціоналу недостатньо, його можна легко розширити за рахунок безлічі плагінів на будь-який смак.

Переваги WordPress:

 1. Відмінна техпідтримка, форуми членів спільноти і допомога розробників. Це важливо для тих, хто тільки починає свою роботу зі створення сайту на WordPress і його адміністрування. Особливо зручно для користувачів, які абсолютно не знають азів html-розмітки, і тим більше мови php. На форумах можна отримати відповіді на будь-які питання.
 2. Різноманіття тем і плагінів. Після установки Вордпресс виникає необхідність вибрати тему оформлення сайту, а їх сила-силенна: різні кольорові гами, функціонали, наповнення. Можна створити унікальний сайт на WordPress: замовити дизайн, купити платну тему або завантажити безкоштовний шаблон. Скажемо відразу, навіть на безкоштовних шаблонах можна створити непогані рішення, головне завантажувати їх з перевірених джерел. До того, ж будь-яку тему можна переробити за своїм бажанням, якщо хоч трохи розбиратися в коді.
 3. Можливість SEO оптимізації. WordPress дуже доброзичливо ставиться до оптимізації сайту. Існує ряд фундаментальних плагінів, які допоможуть оптимізувати його за дві секунди. Сам по собі вихідний код платформи валідний (правильний), що сприятливо впливає на ранжування.
 4. Платформа безкоштовна, причому постійно оновлюється до актуальної версії, видаляються баги і загрози національній безпеці. Ось недавно автоматично додалося кешування на онлайн-ресурсах, на яких його не було. Це основні переваги Вордпресс, але список можна продовжити.

Які типи сайтів можна створити на WordPress?

Існує помилкова думка, що WordPress годиться тільки для блогів. Так було спочатку. На сьогоднішній момент на цій платформі можна створити будь-який проект:

 • Блог
 • Сайт візитка
 • Landing Page
 • Інтернет-магазин
 • Форум
 • Новинний
 • Купонний
 • Сайт оголошень

Щоб реалізувати інтернет-магазин на WordPress, потрібно встановити плагін WooCommerce, який додає на майданчик розділи, картки товарів, кошик і інший потрібний функціонал. Те ж стосується і інших веб-сайтів. Для кожного типу є свій набір плагінів, що дозволяє створити повноцінний ресурс з повним функціоналом.

Легкість просування сайтів на WordPress з використанням плагінів

Процес просування сайту на WordPress практично не відрізняється від робіт по виведенню в ТОП сайту на будь-якій іншій платформі. Потрібно проводити звичайні дії з купівлі посилань, поліпшення юзабіліті і оптимізації SEO. З оптимізацією сайту на движку Вордпресс впорається будь-який користувач. При додаванні тексту і статей на сайт використовується візуальний редактор, який спростить роботу щодо правильного оформлення тексту в блозі або новинній стрічці. Функціонал платформи дозволяє створювати перелінковку.

Один з основних критеріїв оптимізації WordPress – правильне заповнення description, keywords і title. Деякі теми можуть не давати цю можливість. Але в будь-якому випадку необхідно встановити плагін (наприклад, All in One SEO Pack, Yoast SEO), де є необхідний функціонал. При створенні сторінки, додаванні новини або товару плагін додає в адмінку спеціальні поля для їх заповнення. Плагін Yoast SEO показує, наскільки оптимізована кожна сторінка вашого сайту. І, звичайно, не варто забувати про SEO-статті, будь то сайт-візитка на WordPress або інтернет-магазин. Потрібно додавати не просто контент, а тексти, що містять ключові слова і фрази. Саме за ними веб-сайт відгукується в пошуку і з’являється в органічній видачі, а значить, просувається.

Добірка сайтів на WordPress створених фахівцями компанії ЛюксСайт

 • VM – музей костюма і стилю

 • Національний антарктичний науковий центр України (НАНЦ)
 • Розплідник “Kiswahili Ridgeback”

WordPress – это удобная доступная программа для управления контентом (CMS). Изначально она была создана для управления блогами, но быстро получила популярность у владельцев других небольших сайтов. Это система с открытым кодом, где все необходимые действия можно совершать и без вмешательства в него.

Почему пользователи выбирают WordPress?

Эта платформа имеет простой понятный интерфейс, с которым разберется даже новичок, решивший создать сайт для себя. Именно этим обоснована его огромная популярность среди блогеров. И, самое важное, WordPress бесплатный! Все настройки становятся доступны после 5 минут установки на сервер (подробные инструкции есть в сети). А если функционала недостаточно, его можно легко расширить за счет множества плагинов на любой вкус.

Преимущества WordPress:

 1. Отличная техподдержка, форумы членов сообщества и помощь разработчиков. Это немаловажно для тех, кто только начинает свою работу по созданию сайта на WordPress и его администрированию. Особенно удобно для пользователей, которые абсолютно не знают азов html-разметки, и тем более языка php. На форумах можно получить ответы на любые вопросы.
 2. Многообразие тем и плагинов. После установки Вордпресс возникает необходимость выбрать тему оформления сайта, а их огромное множество: разные цветовые гаммы, функционалы, наполнения. Можно создать уникальный сайт на WordPress: заказать дизайн, купить платную тему или скачать бесплатный шаблон. Скажем сразу, даже на бесплатных шаблонах можно создать неплохие решения, главное скачивать их с проверенных источников. К тому, же любую тему можно переделать по своему желанию, если хоть немного разбираться в коде.
 3. Возможность SEO оптимизации. WordPress очень дружелюбно относится к оптимизации сайта. Существует ряд фундаментальных плагинов, которые помогут оптимизировать его в два счета. Сам по себе исходный код движка валидный (правильный), что благоприятно влияет на ранжирование.
 4. Платформа бесплатная, причем постоянно обновляется до актуальной версии, удаляются баги и угрозы безопасности. Вот недавно автоматически добавилось кэширование на онлайн-ресурсах, на которых его не было. Это основные преимущества Вордпресс, но список можно продолжить.

Какие типы сайтов можно создать на WordPress?

Существует ошибочное мнение, что WordPress годится только для блогов. Так было поначалу.

На сегодняшний момент на этом движке можно создать любой проект:

 • Блог
 • Сайт-визитка
 • Landing Page
 • Интернет-магазин
 • Форум
 • Новостной
 • Купонный
 • Сайт объявлений

Чтобы реализовать интернет-магазин на WordPress нужно установить плагин WooCommerce, который добавляет на площадку разделы, карточки товаров, корзину и другой нужный функционал. То же касается и остальных веб-сайтов. Для каждого типа есть свой набор плагинов, позволяющий создать полноценный ресурс с полным функционалом.

Легкость продвижения сайтов на WordPress с использованием плагинов

Процесс продвижения сайта на WordPress практически не отличается от работ по выведению в ТОП сайта на любом другом движке. Нужно проводить обычные действия по покупке ссылок, улучшению юзабилити и оптимизации SEO. С оптимизацией сайта на движке Вордпресс справится любой пользователь. При добавлении текста и статей на сайт используется визуальный редактор, который упростит работу по правильному оформлению текста в блоге или новостной ленте. Функционал движка позволяет создавать перелинковку.

Один из основных критериев оптимизации WordPress – правильное заполнение description, keywords и title. Некоторые темы могут не давать эту возможность. Но в любом случае необходимо установить плагин (например, All in One SEO Pack, Yoast SEO), где есть необходимый функционал. При создании страницы, добавлении новости или товара плагин добавляет в админку специальные поля для их заполнения. Плагин Yoast SEO показывает, насколько оптимизирована каждая страница вашего сайта. И, конечно, не стоит забывать о SEO статьях, будь то сайт-визитка на WordPress или интернет-магазин. Нужно добавлять не просто контент, а тексты, содержащие ключевые слова и фразы. Именно по ним веб-сайт отзывается в поиске и появляется в органической выдаче, а значит, продвигается.

Подборка сайтов на WordPress созданных специалистами компании ЛюксСайт

 • VM – музей костюма и стиля

 

 • Национальный антарктический научный центр Украины (НАНЦ)
 • Питомник “Kiswahili Ridgeback”

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"