WordPress як найпопулярніша платформа для створення сайту - LuxSite

WordPress – це зручна доступна програма для управління контентом (CMS). Спочатку вона була створена для управління блогами, але швидко отримала популярність у власників інших невеликих сайтів. Це система з відкритим кодом, де всі необхідні дії можна здійснювати і без втручання в нього.

Чому користувачі обирають WordPress?

Ця платформа має простий зрозумілий інтерфейс, з яким розбереться навіть новачок, який вирішив створити сайт для себе. Саме цим обгрунтована його величезна популярність серед блогерів. І, найважливіше, WordPress безкоштовний! Всі настройки стають доступні після 5 хвилин установки на сервер (докладні інструкції є в мережі). А якщо функціоналу недостатньо, його можна легко розширити за рахунок безлічі плагінів на будь-який смак.

Переваги WordPress:

 1. Відмінна техпідтримка, форуми членів спільноти і допомога розробників. Це важливо для тих, хто тільки починає свою роботу зі створення сайту на WordPress і його адміністрування. Особливо зручно для користувачів, які абсолютно не знають азів html-розмітки, і тим більше мови php. На форумах можна отримати відповіді на будь-які питання.
 2. Різноманіття тем і плагінів. Після установки Вордпресс виникає необхідність вибрати тему оформлення сайту, а їх сила-силенна: різні кольорові гами, функціонали, наповнення. Можна створити унікальний сайт на WordPress: замовити дизайн, купити платну тему або завантажити безкоштовний шаблон. Скажемо відразу, навіть на безкоштовних шаблонах можна створити непогані рішення, головне завантажувати їх з перевірених джерел. До того, ж будь-яку тему можна переробити за своїм бажанням, якщо хоч трохи розбиратися в коді.
 3. Можливість SEO оптимізації. WordPress дуже доброзичливо ставиться до оптимізації сайту. Існує ряд фундаментальних плагінів, які допоможуть оптимізувати його за дві секунди. Сам по собі вихідний код платформи валідний (правильний), що сприятливо впливає на ранжування.
 4. Платформа безкоштовна, причому постійно оновлюється до актуальної версії, видаляються баги і загрози національній безпеці. Ось недавно автоматично додалося кешування на онлайн-ресурсах, на яких його не було. Це основні переваги Вордпресс, але список можна продовжити.

Які типи сайтів можна створити на WordPress?

Існує помилкова думка, що WordPress годиться тільки для блогів. Так було спочатку. На сьогоднішній момент на цій платформі можна створити будь-який проект:

 • Блог
 • Сайт візитка
 • Landing Page
 • Інтернет-магазин
 • Форум
 • Новинний
 • Купонний
 • Сайт оголошень

Щоб реалізувати інтернет-магазин на WordPress, потрібно встановити плагін WooCommerce, який додає на майданчик розділи, картки товарів, кошик і інший потрібний функціонал. Те ж стосується і інших веб-сайтів. Для кожного типу є свій набір плагінів, що дозволяє створити повноцінний ресурс з повним функціоналом.

Легкість просування сайтів на WordPress з використанням плагінів

Процес просування сайту на WordPress практично не відрізняється від робіт по виведенню в ТОП сайту на будь-якій іншій платформі. Потрібно проводити звичайні дії з купівлі посилань, поліпшення юзабіліті і оптимізації SEO. З оптимізацією сайту на движку Вордпресс впорається будь-який користувач. При додаванні тексту і статей на сайт використовується візуальний редактор, який спростить роботу щодо правильного оформлення тексту в блозі або новинній стрічці. Функціонал платформи дозволяє створювати перелінковку.

Один з основних критеріїв оптимізації WordPress – правильне заповнення description, keywords і title. Деякі теми можуть не давати цю можливість. Але в будь-якому випадку необхідно встановити плагін (наприклад, All in One SEO Pack, Yoast SEO), де є необхідний функціонал. При створенні сторінки, додаванні новини або товару плагін додає в адмінку спеціальні поля для їх заповнення. Плагін Yoast SEO показує, наскільки оптимізована кожна сторінка вашого сайту. І, звичайно, не варто забувати про SEO-статті, будь то сайт-візитка на WordPress або інтернет-магазин. Потрібно додавати не просто контент, а тексти, що містять ключові слова і фрази. Саме за ними веб-сайт відгукується в пошуку і з’являється в органічній видачі, а значить, просувається.

Добірка сайтів на WordPress створених фахівцями компанії ЛюксСайт

 • VM – музей костюма і стилю

 • Національний антарктичний науковий центр України (НАНЦ)
 • Розплідник “Kiswahili Ridgeback”

Інші новини

1/1

Контакти

+38 (093)500 22 11

с 9:00 до 18:00

вул. Вадима Гетьмана 4;
Київ, Київська обл., 04116

Потрібен якісний інтернет-маркетинг?
Ми допоможемо і попроектно, і з послугами "під ключ"